1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

W niepozornej salce Audio Video Show 2016 polska firma pokazuje niesamowite rzeczy

Lokowanie produktu

Gdzieś na końcu korytarza pierwszego piętra, totalnie z boku, znajduje się niepozorna salka, którą okupuje firma Horn. Łatwo ją przegapić. Jednak jak już pojawicie się na targach Audio Video Show, zdecydowanie tam zajrzyjcie!

05.11.2016
20:31
Sonus faber Sf16

Horn jest polską firmą dystrybucyjną działającą nie tylko na rynku rodzimym, ale również w Szwajcarii, na Węgrzech, na Litwie oraz w Czechach. Do grupy firm Horn Distribution należy również spółka Audio Video Design, operator sieci dziesięciu profesjonalnych salonów audio/wideo pod szyldem Denon Salony Firmowe oraz specjalistycznego sklepu internetowego.

Horn specjalizuje się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-wideo, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki. Aktualnie Horn Distribution jest wyłącznym przedstawicielem ponad pięćdziesięciu znanych marek działających w branżach audio/wideo, telekomunikacyjnej oraz AGD. Wśród najważniejszych należy wymienić: Denon, Marantz, Dali, Sonus faber, Audio Reasearch, Canton, Alpine,  Audiolab, B&O Play, Monster, Jays, Wadia, Q Acoustics, QED, HEOS by Denon, QUAD, Sonos, Sumiko, EAT oraz wiele innych.

A na ich stoisku znajdziecie co? O, to cudo:

Sonus faber Sf16, czyli audiofilski zestaw audio dla fanów włoskiego wzornictwa

Sonus faber Sf16 class="wp-image-526782" title="Sonus faber Sf16"

Lite drewno i szczotkowane aluminium masywnej obudowy to główne materiały wykończeniowe Sf16. To konstrukcja nawiązująca do lat siedemdziesiątych z detalami nawiązującymi do charakterystycznych elementów Sonus faber.

U źródeł konstrukcji Sf16 stoją takie mechanizmy, jak „Zero Vibration Transmission”, „Sound Field Shaping” oraz „Stealth Reflex System”. System posiada bardzo wysoką wydajność basów dzięki dużemu wychyleniu membrany oraz sztywnemu aluminiowo-magnezowemu stożkowi, a także sekcję średnio-wysoko tonową zapewniającą głęboką przestrzeń dźwiękową, oraz bardzo wysokiej klasy i prawdopodobnie najmniejszy na świecie głośnik wysokotonowy jaki kiedykolwiek zaprojektowano – dzieło Petera Larsena: mikro ½”.

Sonus faber Sf16 class="wp-image-526790"

Funkcja DTS Play-fi daje swobodę i elastyczność, pozwalając bezprzewodowo odtwarzać muzykę na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem istniejącej sieci Wi-Fi. Usługa dostarczana jest dzięki bezpłatnej aplikacji dla urządzeń Apple, Windows lub Android.

Źródłem może być… cokolwiek zechcesz: telefon i tablet lub tradycyjne źródła sygnału, takie jak gramofony. Aplikacja może łączyć się z głównymi serwisami muzycznymi online, jak również z osobistą biblioteką muzyczną.

Cena: 45 tysięcy złotych. No cóż… przynajmniej można go sprawdzić na Audio Video Show 2016 przed ewentualnym zakupem. Choć podejrzewam, że większość z nas (a na pewno ja) skończy na samych oględzinach.

I to nie z uwagi na potencjalne rozczarowanie tym sprzętem.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze