A więc jednak! Nokia powraca do świata żywych!
Biznes jest jak bank. Musi zarabiać - zawsze przypominam sobie parafrazę tekstu z jednego ze świetnych spotów reklamowych z udziałem Marka Kondrata, gdy przychodzi mi oceniać spółki, które raportują kwartalne straty. Firmy są po to, by zarabiać pieniądze dla swoich właścicieli. Jeśli nie zarabiają, to tracą rację bytu. Po kilku kwartałach dotkliwych strat nad kreskę wydostała się fińska Nokia i należą się jej gratulacje.

REKLAMA
