REKLAMA

Lidl wystartował z promocjami. Te sprzęty kupisz teraz znacznie taniej

Rozpoczęły się ciekawe promocje w sklepie internetowym Lidla. W niższych cenach znajdziemy zarówno sprzęty do domu, jak i gadżety, które sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów pod namiot.

25.06.2024 16.43
Lidl wystartował z promocjami. Te sprzęty kupisz teraz znacznie taniej
REKLAMA

Przeceny związane z kempingiem sięgają maksymalnie 30 proc. i będą dostępne do nadchodzącej niedzieli 30 lipca. Oprócz tego, w sklepie internetowym Lidla do soboty będą pojawiać się oferty dnia na sprzęt do domu, w tym m.in. narzędzia oraz małe AGD. Wybraliśmy najlepsze i najciekawsze okazje dostępne w sklepie Lidla.

REKLAMA

Nie zabraknie ci światła na kempingu. Oto najciekawsze promocje Lidla

W sklepie internetowym popularnej sieci handlowej pojawiły się spore przeceny na sprzęt, który sprawdzi się podczas kempingowania. Okres wakacyjny się już zaczął, więc taka okazja może okazać się bardzo korzystna. Moją uwagę zwróciła stosunkowo tani zestaw, na który składa się latarka uniwersalna 3 w 1, lampka czołowa LED oraz minilampka czołowa LED.

Lidl
Zestaw lampek LED
Lidl

Zestaw składający się z trzech lamp w promocji kosztuje po przecenie 40 zł. Latarka zasilana jest czterema bateriami typu AAA, duża lampa czołowa trzema bateriami AAA (z przodu) i dwiema bateriami CR2032 (z tyłu), natomiast minilampka czołowa ma wbudowany akumulator ładowany standardowym USB-C.

Jeśli jesteśmy już przy latarkach, to w niższej cenie dostępna jest również latarnia zewnętrzna 3 w 1 w cenie 35,99 zł (już po obniżce), która ma działać jako lampa kempingowa, latarka i lampa stołowa – maksymalnie jest w stanie zapewnić jasność 200 lumenów. Sprzęt jest zasilany za pomocą baterii lub kabla USB. Szczerze powiedziawszy w tej kwocie modułowość urządzenia oraz to, że potrafi składać się niczym transformers, robi wrażenie.

Lidl
Lampka LED otwieracz
Lidl
Lidl
Lampka 3 w 1
Lidl

Powyższe produkty nie należą do najdroższych, ale na promocji znajdziemy jeszcze coś tańszego: wielofunkcyjną akumulatorową lampkę LED z otwieraczem do butelek. Lampka ma wbudowaną baterię 300 mAh ładowaną za pomocą kabla USB-C oraz magnes i składaną podstawkę. Gadżet kosztuje po przecenie 14,39 zł. Może się przydać podczas namiotowych wyjazdów.

Są też promocje na sprzęt do domu

Odchodząc od tematyki kempingowej, Lidl przygotował również promocje na bardziej domowy sprzęt. Do soboty, 30 czerwca, będą pojawiały się nowe promocje. Dziś dostępna jest akumulatorowa opalarka (w zestawie bez akumulatora i ładowarki), która po przecenie kosztuje 79 zł (zamiast 109 zł). Do urządzenia wykorzystacie standardowe akumulatory Parkside o napięciu 20 V – im wyższe natężenie, tym lepiej. W zestawie znajduje się także zestaw przydatnych dysz.

Lidl
Opalarka
Lidl
Lidl
Zszczywacz
Lidl
Lidl
Ekspres do kawy
Lidl
Lidl
Odkurzacz pionowy
Lidl

Jutro z kolei dostępny będzie kolejny sprzęt do majsterkowania – akumulatorowy zszywacz (również bez akumulatora w zestawie) w cenie 159 zł, czyli 60 zł taniej. Następna promocja zostanie udostępniona w piątek 28 czerwca i będzie obejmować kolbowy ciśnieniowy ekspres do kawy Silvercrest SEMM 1470 w cenie 419 zł (180 zł taniej, standardowa cena to 599 zł). Natomiast na finał - w sobotę 29 czerwca - przeceniony zostanie ręczny odkurzacz Silvercrest, który będzie kosztował 129 zł zamiast 169 zł.

REKLAMA

Więcej na temat ciekawych promocji znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA