REKLAMA

Gdzie oglądać Euro 2024? Usługi streamingowe, które oferują dostęp na żywo

Pierwsze mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 odbędą się już w czwartek, 14 czerwca, i szkoda byłoby je przegapić. Zobacz, które usługi streamingowe oferują oglądanie meczów na żywo.

09.06.2024 16.00
Gdzie oglądać mecze EURO 2024?
REKLAMA

Skoro tu zajrzałeś, to z pewnością jesteś zainteresowany oglądaniem meczów Euro 2024 w formie online stream. Nie musisz już szukać, które oferują transmisje na żywo - sprawdziłem to za ciebie.

Może i serwisy streamingowe mają swoje minusy, na przykład opóźnienie w stosunku do meczu nadawanego w telewizji, ale często jest to jedyny sposób, by obejrzeć na żywo interesujące nas widowisko sportowe. Nie każdy bowiem będzie miał okazję obejrzeć mecz na telewizorze, w knajpie, a już tym bardziej na stadionie.

REKLAMA

Wszystkie mecze będą transmitowane w polskiej telewizji, a konkretnie na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Jednak nie każdy ma dostęp do telewizji, stąd rosnąca popularność serwisów streamingowych. W tym konkretnym przypadku na szczęście nie musimy kombinować.

Gdzie oglądać mecze Euro 2024 na żywo w internecie?

Jeśli nie masz dostępu do telewizji TVP, pierwszym miejscem, do którego powinniśmy się udać, jest strona TVP SPORT. Tam wystarczy wejść w zakładkę Transmisje, wybrać odpowiedni dzień tygodnia oraz interesujący nas mecz.

Jeśli nie na stronie, to możecie skorzystać z aplikacji TVP Sport, co umożliwi wygodniejsze oglądanie na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfonu czy tablety. Pobierzecie je z oficjalnych sklepów z aplikacjami dla Androida i iOS.

Pobierz aplikację TVP Sport na telefon i tablet:

Jeśli zamierzacie oglądać mecze Euro 2024 na smartfonie czy tablecie, to przypomnę wam tylko, że w takich sytuacjach warto zaopatrzyć się w powerbank. Lepiej nie ryzykować, że urządzenie się rozładuje przed finałowym gwizdkiem.

Jeśli z jakiegoś powodu usługi TVP nie wchodzą w rachubę, to możesz skorzystać z usług choćby takich serwisów jak MEGOGO. Kliknij, żeby zapoznać się z promocją, w której pakiety Optymalny i Maksymalny kosztować cię będą tylko 1 zł za pierwsze 7 dni. MEGOGO pracuje na większości popularnych platform: iOS, Android, Smart i Android TV, odtwarzaczach i dekoderach z Apple TV, Amazon Fire TV, XBOX One, Sony PlayStation.

 class="wp-image-4700735" width="840"
Jeśli nie na TVP, to mecze będzie można obejrzeć na platformie MEGOGO

Jeśli nie będziecie mogli śledzić rozgrywki (np. pilna praca), a co najwyżej od czasu do czasu rzucać okiem na ekran, to serwisy internetowe zapowiedziały już relację meczów na żywo w formie tekstowych wiadomości.

Czy reprezentacja Polski gra na Euro 2024? Kiedy pierwszy mecz Polaków?

Tak, Biało-Czerwonym udało się przejść baraże i pierwszy mecz na Euro 2024 zagrają 16 czerwca w Hamburgu, gdzie zmierzą się z Holandią. Inni przeciwnicy polskiej drużyny to Francja i Austria, więc zdecydowanie łatwo nie będzie.

Zobacz inne poradniki dotyczące telewizorów:

REKLAMA

Zapewne wiele pirackich platform będzie prowadziło nielegalną transmisję meczów, ale korzystanie z nich w przypadku Euro 2024 nie ma żadnego sensu - transmisje na stronie i w aplikacji TVP Sport są darmowe.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA