REKLAMA

Biedronka i Lidl szykują coś na upały. Oto co pojawi się w sklepach

Na zapowiadane wysokie temperatury – oferta na wiatraki. Asortyment sklepów jest naprawdę bogaty.

17.06.2024 16.18
wentylatory
REKLAMA

IMGW już wydało ostrzeżenia 2 stopnia przed upałem dla południowej Polski. Alert obowiązuje od jutra od godziny 12:30 do 19.06 do godziny 19:30 – w tym czasie prognozowana jest temperatura, która w trakcie dnia może przekroczyć 30 st. C. W nocy zaś temperatura minimalna może wynieść od 17 do 19 st. C.  Kolejne dni w tygodniu również mają być bardzo gorące.

REKLAMA

Biedronka i Lidl chcą dać ochłodę

Od czwartku 20 czerwca w sklepach sieci Biedronka dostępne będą wentylatory. W ofercie znajdziemy model kolumnowy (129 zł, z pilotem i panelem dotykowym) oraz bardziej tradycyjny: stojący z pilotem. Będzie też klimator stojący – urządzenie wykorzystujące do schłodzenia wodę i filtry. W urządzeniu sprzedawanym przez Biedronkę znajdziemy 2 filtry chłodzące, a samo urządzenie oferuje 3 tryby pracy.

fot. Biedronka

W sprzedaży od 20 czerwca będzie również wentylatorek dla dzieci (14,99 zł) oraz przenośny miniwentylator na szyję marki Hoffen z 3-stopniową regulacją siły nawiewu.

fot. Biedronka

Lidl już wcześniej miał w swojej ofercie bezwirnikowe wentylatory, które wyglądają jak te od Dysona. Sprzedawane są rzecz jasna w znacznie niższych cenach. Wentylator stołowy na stronie internetowej sieci dostępny jest już za 89,90 zł.

IDŹ DO SKLEPU
Lidl
Wentylator bezwirnikowy
Lidl
fot. Lidl

Oferta wentylatorów jest znacznie większa. Podobnie jak w Biedronce znajdziemy modele kolumnowe. Ceny zaczynają się od 99 zł za sprzęt o mocy 50 W i 3 poziomach prędkości. W Lidlu są też jednak też droższe wersje.

Za 199 zł kupić można ceramiczny termowentylator kolumnowy, który może pełnić funkcję wentylatora, ale przede wszystkim służy do ogrzewania pomieszczenia. Z kolei za 479 zł dostępny jest wentylator kolumnowy, który można zintegrować z systemem Lidl Smart Home i obsługiwać z poziomu aplikacji.

fot. Lidl

Na 599 zł wyceniono Comfee Silent Air Cooler, który wentyluje, ale działa również na zasadzie chłodzenia ewaporacyjnego. Czyli jak wspomniany wcześniej klimator – zasysa ciepłe powietrze, a później schładza przez wodę. Jak deklaruje Lidl urządzenie „chłodzi odczuwalnie nawet z odległości 25 m”.  

IDŹ DO SKLEPU
Lidl
Wentylator kolumnowy Silent Air Cooler
Lidl
REKLAMA

Przeczytaj więcej o najciekawszych produktach w niższych cenach:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA