REKLAMA

T-Mobile ma dla ciebie prezent. Możesz śmigać w sieci za darmo w długi weekend

T-Mobile przygotował coś dla swoich klientów z okazji trwającego długiego weekendu. Możesz śmigać w sieci za darmo – jeszcze przez kilka następnych dni.

31.05.2024 18.08
T-Mobile ma dla ciebie prezent. Możesz śmigać w sieci za darmo w długi weekend
REKLAMA

Promocja jest bardzo prosta i wynika z programu lojalnościowego Magenta Moments, w ramach którego klienci najczęściej dostają najróżniejsze zniżki – m.in. do kin, sieci sklepów czy usług, ale też oczywiście to, co każdy lubi – gigabajty. Z rozwiązania jednak nie skorzystają wszyscy klienci magentowego operatora, tylko ci, którzy doładowują swoje konto raz na jakiś czas. Oto co trzeba zrobić, aby za darmo śmigać w sieci.

REKLAMA

T-Mobile ma dla ciebie prezent. 10 GB z okazji długiego weekendu

Z regulaminu promocji wynika, że prezent to darmowe 10 GB internetu do wykorzystania przez 7 dni w Polsce. Niestety bonusowe GB najczęściej nie są dostępne w roamingu UE. Tak jak możemy się spodziewać, 7 dni obowiązuje od momentu aktywacji. Co trzeba zrobić, aby je odebrać?

Z bonusu mogą skorzystać klienci taryfy Go! na kartę lub abonamentu Frii MIX (MIX to takie dawne połączenie abonamentu i karty, które dzisiaj zostało wyparte przez subskrypcję). Wystarczy być klientem programu lojalnościowego Magenta Moments, zajrzeć do aplikacji mobilnej Mój T-Mobile, udać się do zakładki "Usługi dodatkowe" i odebrać omawiany pakiet.

Co trzeba jeszcze wiedzieć? Włączenie bonusu odbędzie się automatycznie po kliknięciu odpowiedniej opcji w aplikacji mobilnej – przynajmniej w teorii. T-Mobile zaznacza, że powinno to nastąpić nie później niż w ciągu 24 godzin, ale zazwyczaj regulaminy najróżniejszych ofert i pakietów obejmują takie stwierdzenie – prawdopodobnie na wypadek, jeśli po drodze pojawiłyby się problemy techniczne. Po aktywacji T-Mobile wysyła też SMS o tym, czy aktywacja pakietu się powiodła (czy też nie), więc będziecie wiedzieć, kiedy to nastąpi.

T-Mobile
T-Mobile na kartę
T-Mobile

Bonusowe gigabajty będą dostępne przez 7 dni od aktywacji, o ile nie wykorzysta się ich wcześniej. Po upływie tego okresu lub wykorzystaniu pakietu oczywiście przepadają i się marnują. W obu przypadkach klient otrzyma SMS-a. Opcja aktywacji pakietu nie będzie jednak dostępna wiecznie – można z niej skorzystać bowiem jeszcze przez 3 dni – aż do niedzieli 2 czerwca. Co ważne – bonusowe dane są wykorzystywane "priorytetowo", czyli w pierwszej kolejności nad danymi z dostępnych pakietów. Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej na temat ofert operatorów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA