REKLAMA

Orange rozdaje gratisy. Odbierzesz, nawet jeśli nie jesteś dzieckiem

Orange rozdaje gratisy z okazji nadchodzącego dnia dziecka.

29.05.2024 18.02
Orange rozdaje gratisy. Odbierzesz, nawet jeśli nie jesteś dzieckiem
REKLAMA

Prezent dedykowany jest klientom na kartę, którzy mogą odebrać bonus zupełnie za darmo. Wystarczy wykonać jeden prosty krok i będzie można zyskać usługę za 0 zł. Co ważne, bonus nie jest przyznawany wyłącznie nowym klientom, ale też tym obecnym. Oto co trzeba zrobić.

REKLAMA

Orange świętuje dzień dziecka. Można odebrać darmowy pakiet

Mimo że do dnia dziecka pozostaje jeszcze kilka dni – bo ten wypada w sobotę, to tak naprawdę bonus przyznawany jest już dziś. Tym prezentem jest pakiet: Rozmowy, SMS-y, MMSy bez limitu do wszystkich i nawet 5 GB na 5 dni za darmo. To znaczy, pakiet nazywa się trochę inaczej, ale przynajmniej wiemy, co kryje się pod rozwiązaniem.

A co się kryje? To zależy, bo w zależności od tego, z jakiej taryfy na kartę korzystamy, to taki będziemy mogli odebrać prezent. Jeśli korzystacie z taryf Orange Free oraz Orange IoT, to wysyłając bezpłatny SMS o treści DZIECKO na numer 364 (odbierając pakiet na koncie internetowym, lub w aplikacji) zyskacie 5 GB danych + pakiet bez limitu (czyli m.in. rozmów i SMS-ów).

Jeśli macie aktywną taryfę Zawsze Bez Limitu, to musicie wykorzystać inny kod – wysyłając SMS o treści NIESPODZIANKA na ten sam numer 364 (lub w apce Mój Orange). W tym przypadku Orange rozdaje 2,5 GB internetu oraz pakiet bez limitu również na okres 5 dni. Z kolei użytkownikom z aktywną usługą "Rozmowy i SMS-y bez limitu  + pakiet GB", którzy wyślą SMS o treści PREZENT na numer 364. Orange przedłuży ważność pakietu o dodatkowe 5 dni oraz dorzuci bonusową (choć niesprecyzowaną) liczbę gigabajtów.

Warto zaznaczyć, że promocja nie będzie trwała wiecznie – jako że została przygotowana z okazji nadchodzącego dnia dziecka, to obowiązuje tylko do najbliższej soboty. Na odebranie macie łącznie cztery dni, więc nie trzeba się bardzo spieszyć. Warto dodać, że prezent jest przez 5 dni od momentu uruchomienia. No, chyba że korzystacie z aktywnej usługi Rozmowy, SMS i MMS bez limitu + pakiet GB, to wtedy gratis przedłuża jej ważność.

Jest też coś dla klientów abonamentowych

Mamy dziś środę, więc Orange z okazji "Środy z Mój Orange" przygotował też bonus również dla klientów abonamentowych – tym razem nie jest to pakiet GB, a usługa zabezpiecz Pesel na dwa miesiące za darmo. Robi to, co jej nazwa sugeruje – bonus można odebrać w aplikacji Mój Orange (można zrezygnować z dowolnej chwili, bo po darmowych 2 miesiącach kosztuje 10,99 zł/mies.).

REKLAMA

W tematyce operatorów na Spider's Web przezczytasz też:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA