REKLAMA

Sony historycznie obniża ceny. Pośpiesz się, masz tylko 2 tygodnie

Potrzebujesz PlayStation Plus, żeby grać w sieci ze znajomymi? Sony wreszcie obniżyło cenę każdej subskrypcji. Haczyk w tym, że masz tylko dwa tygodnie, aby ją kupić. Do kiedy dokładnie?

29.05.2024 19.20
ps plus essential extra premium w polsce cena aktualizacja lista gier
REKLAMA

Sony i Microsoft, o Nintendo nie wspominając, oferują najróżniejsze poziomy miesięcznego abonamentu. Tak, abyś mógł wydać jeszcze więcej gotówki na gry, w które i tak nie zagrasz. Albo będziesz chciał zagrać, ale twój internet nie pozwoli na strumieniowanie.

REKLAMA

Mniejsza o to, bo i tak musisz kupić subskrypcję, aby grać w sieci. I teraz masz najlepszy czas na to: Sony z okazji PlayStation Days of Play oferuje świetną promocję na każdy poziom abonamentu. Jak nie teraz, to kiedy?

Sony obniża ceny PlayStation Plus. Tańszy abonament przez 2 tygodnie

Do 9 czerwca nowi gracze PlayStation Plus mogą zaoszczędzić do 30 proc. na 12-miesięcznym abonamencie, a obecni członkowie mogą uzyskać 25 proc. zniżki na PlayStation Plus Extra lub 30 proc. zniżki na PlayStation Plus Premium, jeśli przedłużą swój abonament w dniach 29 maja - 12 czerwca.

Ile kosztują teraz subskrypcje PS Plus dla osób, które nie mają aktywnej subskrypcji?

  • PlayStation Plus Essential: 236 zł (było 295 zł), obniżka 20 proc.
  • PlayStation Plus Extra: 390 zł (było 520 zł), obniżka 25 proc.
  • PlayStation Plus Premium: 441 zł (było 630 zł), obniżka 30 proc.

Biorąc pod uwagę, że ceny miesięcznej i co trzymiesięcznej subskrypcji nie zmieniły się, decydując się na Premium, dostajemy praktycznie 12 miesięcy w cenie 6 (gdy odnawiałbyś ją co miesiąc za 70 zł).

A co, jeśli już mam subskrypcję PS Plus? Obniżka będzie zależała od tego, którą masz aktywną subskrypcję i na którą będziesz chciał się przerzucić. Ale trzeba przyznać, że nie było lepszego okresu, aby kupić subskrypcję Sony.

Kup konsolę Sony:
Media Markt
PlayStation 5
Media Markt
REKLAMA

Przeczytaj więcej o nowych grach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA