REKLAMA

Tego jeszcze nie grali. VPN 75 proc. taniej, a do tego voucher na Allegro na 150 zł

VPN tańszy nawet o 75 proc. a do tego karta prezentowa od Allegro? NordVPN próbuje przekonać do siebie nieprzekonanych, oferując potężną zniżkę na swoje usługi. Dzięki niej miesiąc bezpiecznego i swobodnego korzystania z internetu na nawet 10 urządzeniach kosztuje mniej niż miesiąc korzystania ze Spotify.

02.05.2024 08.54
Tego jeszcze nie grali. VPN 75 proc. taniej, a do tego voucher na Allegro na 150 zł
REKLAMA

1 maja zakończyła się pierwsza faza kampanii promocyjnej NordVPN i Allegro, w której rozpoczynając nową subskrypcję NordVPN można było zaoszczędzić nie tylko równowartość 70 proc. pierwotnej ceny subskrypcji, ale i otrzymać 3 miesiące gratis oraz voucher na Allegro.

Tak szybko jak zakończyła się pierwsza faza kampanii, tak szybko rozpoczęła się druga. Bowiem od 2 maja aż do 21 maja 2024 roku wciąż można zaoszczędzić na subskrypcji NordVPN.

REKLAMA

Kampania promocyjna NordVPN i Allegro. Jak działa i ile można zyskać?

Od 2 do 21 maja br. wybierając pakiet roczny lub dwuletni NordVPN, nowi subskrybenci usługi VPN otrzymają garść benefitów.

Pierwszym z nich jest obniżona cena subskrypcji, której wysokość zależy od planu wybranego przez użytkownika. Promocja zaczyna się od -45 proc. za roczną subskrypcję NordVPN Basic, i osiąga nawet -71 proc. przy dwuletniej subskrypcji planu NordVPN Complete. Opłata pobierana co miesiąc nie będzie pobierana przez pierwsze trzy miesiące, dzięki czemu oszczędności będą sięgać nawet 75 proc. pierwotnej ceny subskrypcji.

Dodatkowo NordVPN prowadzi kampanię z Allegro, dzięki której nowi subskrybenci dwuletnich usług VPN mogą otrzymać voucher Allegro o wartości 25, 50 lub nawet 150 złotych - odpowiednio dla planów Basic, Plus oraz Complete.

Rozpoczynij sybskrypcję NordVPN i otrzymaj kupon na Allegro
NordVPN
NordVPN nawet 75 proc. taniej
NordVPN

Czym jest NordVPN?

NordVPN to usługa, której działanie można opisać jako tworzenie bezpiecznego, indywidualnego tunelu dla ruchu internetowego. Wyobraź sobie Internet jako ruchliwą autostradę: NordVPN tworzy prywatny pas drogowy dla ciebie, ukrywając Twoją aktywność online przed innymi.

NordVPN pozwala chronić do 10 urządzeń za pomocą jednego konta. Oznacza to, że można korzystać z usługi na telefonie, laptopie, tablecie, a nawet skonfigurować ją na domowym routerze. Usługa została zaprojektowana tak, by była przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu można ją łatwo pobrać i zainstalować na różnych urządzeniach.

Jedną z najważniejszych zalet NordVPN jest to, że nie spowalnia znacząco Internetu. A ponadto, jak każdy VPN, pozwala ukryć lokalizację, z której się łączysz, umożliwiając przeglądanie i używanie dóbr internetowych z perspektywy użytkownika w np. Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Japonii.

Więcej na temat trwających promocji:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Devina Saputri / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA