REKLAMA

Promocja na Spotify. Tak możesz zdobyć Premium za darmo

Ruszyła promocja na Spotify. Dostęp do popularnej platformy streamingowej można uzyskać za darmo. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

26.04.2024 11.34
spotify-live-koniec-kopii-clubhouse
REKLAMA

Spotify należy do tych usług, z których można korzystać zupełnie za darmo, natomiast płacąc każdego miesiąca, zyskujemy dużo wygodniejsze doświadczenia z korzystania. W planie darmowym co jakiś czas musimy słuchać reklam – mamy określoną liczbę przewijania utworów, zanim usłyszymy reklamy. W Premium te zupełnie znikają oraz zyskujemy nieco lepszy dźwięk i dodatkowe funkcje typu odtwarzanie online. Można skorzystać z tego za darmo.

REKLAMA

Spotify promocja. 3 miesiące dostępu do usługi za darmo

Wchodząc na stronę internetową Spotify w zakładce Premium, otrzymujemy informację, że obowiązuje promocja dzięki której można zdobyć 3-miesięczny dostęp do płatnego planu za 0 zł. Przez dłuższy czas opcja nie była dostępna, natomiast tak jak we wcześniejszych latach właśnie powróciła. To właściwie standard, że szwedzka firma udostępnia Polakom możliwość zgarnięcia Premium za 0 zł.

Warunki się nie zmieniły i tak jak wcześniej została skierowana wyłącznie do nowych użytkowników, czyli tych, którzy jeszcze z Premium nie korzystali na określonym koncie. Jeśli mamy nowe konto z różnych powodów – m.in. tego, że w pewien sposób straciliśmy dostęp do maila, będziemy mogli skorzystać z opcji. Warto zaznaczyć, że oferta dotyczy tylko planu Premium Individual dla jednego użytkownika.

Natomiast nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz skorzystają ze Spotify Premium, będą mogli oszczędzić trochę pieniędzy – ok. 72 zł w ciągu trzech miesięcy. Każdy miesiąc subskrypcji w podstawowym planie wynosi 24 zł (bez jednego grosza). Po darmowym okresie użytkownik, który wcześniej nie anuluje subskrypcji, zapłaci pełną kwotę 24 zł.

No dobra, ale jak skorzystać? To bardzo proste wystarczy udać się na stronę internetową Spotify i kliknąć guzik "Wypróbuj przez 3 miesiące za darmo". Następnie zostaniemy poproszeni o zalogowanie się lub zarejestrowanie – można to zrobić za pomocą konta Google, Facebook Apple lub konta Spotify. Następnie będziemy musieli przeklikać się przez regulaminy a później – co kluczowe, podać metodę płatności w postaci karty płatniczej.

Oczywiście przez pierwsze 3 miesiące opłaty nie zostaną pobrane, a dopiero w czwartym miesiącu. Możemy też zrezygnować w każdym momencie z subskrypcji. W tym czasie bez problemu można korzystać z darmowego dostępu, a po upływie trzech miesięcy powrócimy do planu z reklamami. Spotify daje pełne trzy miesiące próbne, nawet po anulowaniu. W konkurencyjnym Apple Music w promocjach darmowego dostępu w momencie rezygnacji z subskrypcji tracimy dostęp do usług, gdy np. kupujemy nowego iPhone'a lub AirPodsy. Darmowe 3 miesiące Spotify Premium można zdobyć do 14 maja 2024.

REKLAMA

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA