REKLAMA

Apka Booksy ma nową opcję. Skorzystasz, o ile jesteś obrotny

Popularna aplikacja Booksy nauczyła się nowej funkcji. Skorzystasz z niej, jeśli prowadzisz biznes.

15.05.2024 15.44
Apka Booksy ma nową opcję. Skorzystasz, o ile jesteś obrotny
REKLAMA

Ale nie byle jaki biznes, ponieważ platforma Zakupy Booksy została stworzona… z myślą o branży beauty. Dzięki oprogramowaniu będzie można zamawiać najróżniejsze produkty. Na początku z jednej kategorii, natomiast w niedalekiej przyszłości otworzy się na inne.

Usługa na początku została uruchomiona w Polsce, a dopiero później zostanie udostępniona w innych krajach Europy (i nie tylko).

REKLAMA

Booksy dla biznesu z nową opcją. Bardzo pomoże

Z Booksy korzystamy na co dzień i wszyscy wiemy, jak bardzo to ułatwia rezerwacje najróżniejszych wizyt – czy to do fryzjera, barbera, kolczyki, czy paznokcie. Z platformy korzystają zarówno panowie, jak i panie. Wszystko to bez zbędnych połączeń, tylko kilka klików i gotowe (można zarezerwować wizytę nawet w środku nocy). Oczywiście my jako konsumenci znamy tę stronę medalu, z kolei istnieje jeszcze ta druga – po stronie biznesu. Ta właśnie została ulepszona, ponieważ apka Booksy Biz miała stać się wielofunkcyjnym systemem do zarządzania biznesem.

Za pomocą oprogramowania już można zamawiać bowiem produkty potrzebne do prowadzenia działalności w branży beauty – już teraz salony manicure mogą zamawiać zaopatrzenie w aplikacji. Rozwiązanie jednak w niedalekiej przyszłości zostanie wzbogacone o kolejne kategorie zakupowe – produkty do stylizacji włosów (dla branży fryzjerów i barberów), kosmetyków oraz makeup. Jeśli znasz osobę prowadzącą biznes z tej kategorii – niezależnie czy jest to żona, dziewczyna, czy osoba z rodziny (lub znajomy), to poinformuj, że jest taka możliwość.

Docelowo oprogramowanie ma usprawnić kupowanie zaopatrzenia – na podstawie stanów magazynowych oraz dzięki prognozom zużycia, które są tworzone na podstawie zaplanowanych wizyt w kalendarzu. Platforma zakupy ma oferować bogaty, ciągle aktualizowany katalog produktów dla korzystających z Booksy Biz.

Obecny proces sprzedaży i dystrybucji produktów jest rozproszony między kanały tradycyjne
i online. Jesteśmy przekonani, że koncentracja procesu zakupowego, zarządzania produktami oraz sprzedaży i rozliczeń w jednym miejscu będzie wygodnym i atrakcyjnym rozwiązaniem dla tysięcy usługodawców. Tym samym Booksy Biz stanie się kompleksowym systemem 360° do zarządzania biznesem

– mówi Konrad Howard, współzałożyciel Booksy.
REKLAMA

Więcej na temat przydatnych aplikacji przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA