REKLAMA

Oto sposób na 2 lata światłowodu za darmo. Operator ma rozwiązanie

T-Mobile uruchomił wiosenną promocję, dzięki której można uzyskać 2 lata światłowodu za 0 zł. Jednak, aby skorzystać z takiej opcji, trzeba będzie zdecydować się na konkretne rozwiązanie.

03.04.2024 18.15
Oto sposób na 2 lata światłowodu za darmo. Operator ma rozwiązanie
REKLAMA

Akcja jest w założeniach naprawdę prosta i przede wszystkim zakłada korzystanie z usług "z jednej parafii". Jeśli mamy numery u innych operatorów, to przenosząc (lub dokupując) odpowiednie pakiety abonamentowe T-Mobile, możemy liczyć na oszczędności. Popularny operator dorzuci nam bowiem gratisowy internet domowy wraz z dostępem do telewizji.

REKLAMA

Jest sposób na 2 lata światłowodu w T-Mobile. Wystarczy zrobić to

Dzięki nowej promocji w ramach pakietu Magenta Dom klienci T-Mobile mogą otrzymać dostęp do światłowodu za 0 zł przez określony czas – w najlepszym wypadku jest to aż 2 lata. Akcja działa na zasadach "im więcej, tym lepiej" i aby móc zyskać 2 lata światłowodu za 0 zł, będzie trzeba przenieść lub kupić łącznie trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile.

Do dyspozycji są dwa abonamenty, które zaliczają się do promocji – M Nielimitowana (cena za trzy numery - 150 zł/mies.) lub L Nielimitowana (cena za trzy numery - 210 zł/mies.). Jeśli będziemy mieli trzy takie umowy w T-Mobile, to operator dorzuci 24 miesiące internetu światłowodowego o prędkości 300 Mb/s wraz z telewizją w pakiecie TV S przez 24 miesiące za darmo.

Światłowód T-Mobile
T-Mobile
2 lata światłowodu za darmo w T-Mobile

Analogiczna sytuacja ma wyglądać w momencie, gdy zdecydujemy się na dwa abonamenty, chociaż wtedy będziemy mogli skorzystać z 12 miesięcy światłowodu 300 Mb/s za darmo. Klient, który przeniesie wyłącznie jeden numer do T-Mobile (lub kupi nowy) w określonych pakietach M lub L Nielimitowana otrzyma światłowód 300 Mb/s (i telewizję) na pół roku za darmo.

Oferta promocyjna zakłada też, że nowi klienci po przeniesieniu numeru lub numerów do T-Mobile (abonament M Nielimitowana lub L Nielimitowana) mogą liczyć na zniżki na abonamenty. Oferta wygląda bardzo podobnie – jeśli przeniesiemy jeden numer, to 3 miesiące abonamentu będą za darmo, jeśli dwa numery, to w jednej umowie zapłacimy dopiero pierwszy rachunek od 7. miesiąca, natomiast trzeci abonament sprawia, że jeden z numerów będzie przez rok za darmo.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA