REKLAMA

5 miesięcy abonamentu za darmo. Ruszyła promocja w Orange

Właśnie ruszyła promocja na abonament Orange. Można zgarnąć nawet 5 miesięcy usługi za darmo. Nie potrwa jednak wiecznie, więc trzeba się pospieszyć z decyzją.

12.04.2024 10.31
orange 5g pasmo c 3600 mhz
REKLAMA

Zasady promocji są proste. Wybieramy określony abonament, kupujemy nowy numer lub przenosimy dotychczasowy, a operator sprawi, że kilka pierwszych miesięcy będzie za darmo. Oczywiście tak jak możemy się spodziewać, wyższe pakiety będą gwarantowały dłuższy darmowy okres. Analogicznie – im niższy pakiet, tym będzie krótszy czas. Oto szczegóły promocji.

REKLAMA

Orange ma promocję na abonament. Nawet 5 miesięcy za darmo

Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie abonamentu online – nie znajdziemy jej idąc do salonu pomarańczowego operatora. Darmowych miesięcy nie uświadczymy również w planie XS za 45 zł/mies. z rabatami.

Najwięcej – bo aż 5 miesięcy za darmo otrzymamy po wyborze abonamentu w planie L kosztującym 90 zł/mies. z rabatami, który gwarantuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i aż 300 GB internetu w telefonie. Jest to umowa na 24 mies. i po tym czasie kwota abonamentu wzrasta do 100 zł/mies. z rabatami.

W promocji Orange załapał się także bardziej przystępny dla większości użytkowników pakiet – plan M, który kosztuje 70 zł/mies. z rabatami i gwarantuje dostęp do 150 GB każdego miesiąca. Operator w tej ofercie daje do dyspozycji pierwsze 3 mies. za darmo.

Plan S za 60 zł/mies. po rabatach (50 GB) również daje dostęp do jednego darmowego miesiąca, natomiast nie jest to oferta ograniczona czasowo tylko standardowa, więc w tym przypadku nie trzeba się spieszyć, aby zaoszczędzić. Oszczędności we wszystkich przypadkach są spore – dla planu L to 450 zł, dla planu M 210 zł, natomiast w planie S to kwestia 60 zł.

Do wszystkich trzech abonamentów Orange dorzuca nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu i oprócz krajowych paczek internetów daje do dyspozycji 13,05, 15,22 i 19,57 GB do wykorzystania w roamingu UE odpowiednio w pakietach S, M i L. W ofertach jest także bezpłatny pakiet CyberOchrona oraz telewizja mobilna w pakiecie podstawowym.

Promocja na abonament
Orange
Abonament Orange
Orange

Promocja ruszyła dziś w piątek 12 kwietnia i potrwa do następnego tygodnia – wtorku 16 kwietnia 2024. Ceny uwzględniają rabaty za e-fakturę (5 zł), zgody marketingowe (5 zł) oraz umowę na czas określony (10 zł). Na początku obowiązuje też jednorazowa opłata aktywacyjna w postaci 60 zł. Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o operatorach sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA