REKLAMA

Możesz zdobyć najnowszy zegarek Huawei za złotówkę. Oto co musisz zrobić

Jest okazja na zgarnięcie najnowszych zegarków Huawei Watch za symboliczną złotówkę. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

30.04.2024 13.38
Możesz zdobyć najnowszy zegarek Huawei za złotówkę. Oto co musisz zrobić
REKLAMA

Ostatnimi czasy pojawiły się doniesienia, jakoby zegarek Huawei Watch 4 Pro w nowej wersji Space Edition miał trafić do Europy. Plotki okazały się prawdą, ponieważ urządzenie wraz z innym nowym modelem trafi oficjalnie do Polski już w następnym tygodniu. Z okazji premiery popularny producent sprzętu elektronicznego przygotował specjalną promocję.

REKLAMA

Jest okazja na odebranie najlepszych zegarków Huawei za złotówkę

Oficjalny sklep internetowy Huawei.pl rozpoczął odliczanie do premiery najnowszych zegarków Huawei Watch Fit 3 wraz z nową wersją Huawei Watch 4 Pro Space Edition. Fani chińskiego giganta technologicznego również mogą na tym skorzystać, ponieważ dziś został uruchomiony konkurs, w którym można wygrać najnowsze zegarki.

Zasady konkursu są naprawdę proste – trzeba udać się na stronę internetową sklepu Huawei.pl i zapisać się do newslettera. Następnie trzeba będzie wykazać się kreatywnością i pomysłowością, odpowiadając na pytanie konkursowe, którego treść brzmi: "jak wykorzystał(a)byś smartwatch, by w ciekawy sposób połączyć wypoczynek z aktywnością podczas majówki?". Odpowiedź jednak nie może być zbyt długa, ponieważ może mieć maksymalnie 5 zdań.

No dobra, ale co można wygrać? Aż pięć zegarków Huawei Watch. Autorzy pięciu najlepszych odpowiedzi otrzymają od producenta kupony na zakup urządzeń za symboliczną złotówkę:

  • 1 Huawei Watch 4 Pro Space Edition
  • 1 Huawei Watch 4 Pro Classic
  • 3 Huawei Watch Fit 3 w kolorze czarnym

Pytanie jest na czasie, a w trakcie majówki wiele osób będzie miało dużo wolnego, więc w tym czasie można wymyślić ciekawą odpowiedź, którą trzeba wysyłać do następnego poniedziałku – 6 maja do godziny 23:59. Dzień później, 7 maja odbędzie się premiera nowych zegarków Huawei, które trafią oficjalnie do sprzedaży, natomiast zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w ciągu 10 dni od jego zakończenia.

Huawei podaje, że kupony będzie można wykorzystać wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym producenta do 23 czerwca 2024. Kupony nie łączą się z innymi oraz z kodami rabatowymi za zapisanie się na newsletter. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat akcji (lub uczestniczyć w konkursie), to polecam zapoznać się z regulaminem.

Warto zaznaczyć, że wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie, będą po części zwycięzcami – otrzymają bowiem kupon, dzięki któremu przy zakupie nowych Huawei Watch Fit 3 lub Watch 4 Pro Space Edition będą mogli wydłużyć gwarancję urządzeń o rok za symboliczną złotówkę. Te kupony zostaną przyznane w dniu premiery nowych inteligentnych zegarków Huawei 7 maja 2024 r.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Huawei przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA