REKLAMA

Tak zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych. AliExpress mocno przecenia sprzęt Xiaomi

Na AliExpress trwa festiwal fanów Xiaomi. Ten niebawem dobiegnie końca, ale w dalszym ciągu można upolować ciekawe sprzęty w niższych cenach. Na platformie jest ich cała masa.

08.04.2024 16.25
Tak zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych. AliExpress mocno przecenia sprzęt Xiaomi
REKLAMA

Promocja potrwa do 11 kwietnia do godziny 8:59 (nadchodzący czwartek) i obejmuje łącznie ponad 300 produktów, w tym smartfony, akcesoria, gadżety. Do wielu ofert sprzedawcy dorzucają przydatne gratisy. Sprzęty często można kupić w niższych cenach niż w polskich elektromarketach i serwisach e-commerce – kwoty podawane są z podatkiem VAT, ale oczywiście wysyłka jest realizowana z Chin.

REKLAMA

Festiwal Fanów Xiaomi na AliExpress. Oto najciekawsze propozycje

Zdecydowanie najciekawszą z propozycji jest Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G w specjalnej, srebrnej limitowanej wersji. Oficjalny sklep Xiaomi Mi Store na AliExpress sprzedaje go za 2034 zł, gdzie w Polce za urządzenie trzeba zapłacić 2299 zł  - mówimy więc o obniżce o ponad 250 zł. Jest to globalna wersja telefonu, który zapewnia znane nam dobrze oprogramowanie z usługami Google.

Poza tym sprzęt oferuje identyczną specyfikację techniczną jak wprowadzony wcześniej w tym roku do Polski Redmi Note 13 Pro+ 5G. Do dyspozycji użytkownik otrzymuje piękny zakrzywiony ekran AMOLED, pełny zestaw aparatów z głównym modułem 200 Mpix, wodoszczelność IP68 i superszybkie ładowanie o mocy 120 W z baterią 5000 mAh.

W atrakcyjnej cenie dostępny jest także sztandarowy tegoroczny Xiaomi 14, który kosztuje niespełna 4000 zł za wariant 12/256 GB. W Polsce za ten sam model trzeba zapłacić ok. 4500 zł, więc możemy liczyć na ponad 500 zł oszczędności. Tak samo jak w przypadku Redmi Note 13 Pro+ mowa tu o globalnej wersji z oficjalnym oprogramowaniem dostępnym w Europie i Polsce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat urządzenia, to zapraszam do recenzji Xiaomi 14.

W ramach festiwalu fanów Xiaomi trwającego na AliExpress można nabyć też bardziej przystępne cenowo sprzęty – m.in. tanią i dobrą inteligentną opaskę Xiaomi Smart Band 8 w różnych kolorach w cenie ok. 140 zł. To trochę taniej, jeśli porównać kwoty z obowiązującymi w polskich sklepach z elektroniką. Gadżet przyda się nie tylko tym aktywnym, ale również osobom, które po prostu szukają taniej alternatywy dla taniego inteligentnego zegarka.

Na koniec warto wspomnieć o słuchawkach Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, których koszt to ok. 255 zł na AliExpress. To hitowe i wydane stosunkowo niedawno wydane bezprzewodowe pchełki Bluetooth chińskiego giganta technologicznego, które zapewniają naprawdę niezły stosunek ceny do jakości oferowanego dźwięku oraz funkcji.  

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Xiaomi przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA