REKLAMA

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G Special Edition już jest. Tak wygląda limitowana wersja popularnego modelu

Xiaomi wydało nową wersję swojego popularnego modelu z okazji tegorocznego Fan Festival. To specjalny wariant, który będzie mocno limitowany.

02.04.2024 19.01
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G Special Edition już jest. Tak wygląda limitowana wersja popularnego modelu
REKLAMA

Redmi Note 13 Pro+ 5G doczekał się specjalnej, fanowskiej edycji. Urządzenie nieco różni się od wcześniejszych modeli, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd. To telefon stworzony z myślą o fanach chińskiego giganta technologicznego. Wyróżnia go nietypowa kolorystyka oraz logo na tylnej obudowie.

REKLAMA

Xiaomi zrobiło smartfon dedykowany największym fanom marki

Najnowszy Redmi Note 13 Pro+ 5G Special Edition to nieco odświeżony wariant wcześniej zaprezentowanego modelu "pro plus" z tego roku. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim nową wersją kolorystyczną nazwaną "Mystic Silver", która prezentuje się naprawdę elegancko i nadaje smartfonowi charakteru premium. Nadal producent postawił na dwukolorowe plecki, gdzie panel wokół aparatów jest ciemniejszy niż reszta. Na tylnej części również znajduje się logo Fan Festival.

Smartfon w edycji specjalnej Xiaomi Fan Festival będzie limitowany, więc najpewniej trafi do sklepów wyłącznie na czas trwania festiwalu fanów marki i po pewnym czasie zupełnie zniknie z półek sklepowych. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to tak naprawdę producent nie poczynił tu żadnych dodatkowych zmian, więc ci, którzy wcześniej kupili Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G nie stracą wiele – chyba że w kwestii wyglądu.

Telefon oferuje ten sam zakrzywiony ekran AMOLED 6,67", 120 Hz, 1,5K, procesor Media Tek Dimensity 7200 Ultra, do 12 GB RAM i 512 GB ROM, aparat główny 200 Mpix, baterię 5000 mAh z ładowaniem 120 W oraz wodoszczelność IP68. Telefon dostępny jest tylko w wyższym wariancie pamięciowym 12/512 GB – nie ma opcji zakupienia edycji specjalnej Fan Festival w wersji 8/256 GB. Warto zaznaczyć, że telefon nie jest droższy (w sklepie Xiaomi nawet 200 zł tańszy) od innych nielimitowanych wersji 13 Pro+ 5G.

Fanowska wersja Redmi Note 13 Pro+
MediaExpert
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ Special Edition

Xiaomi Fan Festival potrwa przez następne trzy tygodnie

Festiwal fanów chińskiej marki potrwa do 25 kwietnia. Podczas tego wydarzenia specjalna wersja Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G nie jest jedyną korzyścią - oferowane są także inne promocje. Codzienne o godzinie 10:00 pojawiają się nowe produkty z rabatem -10 proc. Ponadto, niektóre produkty są przecenione "na stałe", w tym zegarki, gadżety do noszenia, sprzęty domowe i inne. Promocje obowiązują w oficjalnym sklepie Xiaomi.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Xiaomi przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA