REKLAMA

Możesz zgarnąć 1000 GB. Oto co trzeba zrobić

W Plusie i Plushu na kartę jest opcja na zgarnięcie masy gigabajtów. Nawet 1000 GB bez większego wysiłku – trzeba będzie tylko się zarejestrować do specjalnej akcji.

16.04.2024 15.48
Możesz zgarnąć 1000 GB. Oto co trzeba zrobić
REKLAMA

Możliwość zgarnięcia bonusowych danych ma bezpośredni związek z loterią Blikomania, w której za płatności BLIKIEM jest opcja na zdobycie nagród w postaci czeków, a nawet diamentów. Do "gry" włączył się także Plus i Polsat Box, dzięki czemu nie musimy liczyć na szczęście – nagroda od polskiego operatora sieci komórkowej jest gwarantowana.

REKLAMA

Zapisujesz się i dostajesz 1000 GB danych. Oto jak odebrać

Na początku trzeba zaznaczyć, że pakiet 1000 GB mogą aktywować wyłącznie klienci Plusa i Plusha na kartę. Ponadto bonusowe dane będą do wykorzystania tylko przez 30 dni, więc będziemy musieli się postarać, żeby je wszystkie wykorzystać w tak krótkim okresie. Ale jak odebrać taki pakiet? Trzeba wejść na stronę internetową Blikomani oraz się zarejestrować.

Tam podajemy imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego (tylko polskie numery) oraz bank, z którego korzystamy – zostaniemy również poproszeni o przekazanie symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Jeśli wszystko dobrze zostało wypełnione, to w ciągu 72 godzin w mailu potwierdzającym otrzymamy instrukcję nagród gwarantowanych – m.in. indywidualny kod na pakiet 1000 GB na 30 dni.

Natomiast samo otrzymanie jego nie wystarczy – trzeba będzie jeszcze aktywować kod, wysyłając SMS pod numer 80944, a w treści wprowadzić otrzymany kod.

Z kodu mogą skorzystać obecni klienci Plusa i Plusha na kartę lub użytkownicy, którzy w trakcie trwania loterii kupią i zarejestrują numer. Kod można wykorzystać do 12 sierpnia 2024, więc czasu jest naprawdę sporo, bo niespełna cztery miesiące.

Oprócz kodu na bonusowe 1000 GB otrzymamy również darmowy 30-dniowy dostęp w serwisie streamingowym Polsat Box Go. W mailu potwierdzającym trzeba będzie wejść w link, a następnie zarejestrować się lub zalogować na swoje konto w Polsat Box Go.

Warto zaznaczyć, że za jedną nagrodę można odebrać raz na każde zgłoszenie w Blikomani. Nie trzeba mieć numeru w Plusie lub Plushu, aby otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci paczki i dostępu do serwisu VOD. To naprawdę świetna akcja – symboliczna złotówka do zapisania się w loterii to nic, patrząc na to, że można wygrać nagrody w Blikomani – szczególnie, gdy głównie płacimy BLIKIEM. Im częściej to robimy, tym są większe szanse na zdobycie pozostałych, niegwarantowanych nagród.

W Plusie możesz mieć też abonament:
Plus
Oferta Plusa
Plus
REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA