REKLAMA

Cyberpunk 2077 za darmo. Wielkanoc spędzisz w Night City

Cyberpunk 2077 zostanie udostępniony za darmo. CD Projekt Red pozwoli ci spędzić tegoroczną Wielkanoc w Night City.

25.03.2024 20.53
Cyberpunk 2077
REKLAMA

Producent hitowego tytułu zapowiedział, że już w tym tygodniu rusza darmowy okres próbny. Potrwa on przez kilka dni, a gracze z dwóch głównych platform będą mogli skorzystać z opcji przetestowania gry. Tym razem konsolowcy są górą.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 w tym tygodniu będzie dostępny za darmo

Wersja próbna Cyberpunk 2077 wystartuje już w ten czwartek, 28 marca o godzinie 16:00 i będzie dostępna aż do poniedziałku 1 kwietnia do godziny 8:59. Mamy zatem 5 dni na ogranie produkcji CD Projekt Red, ale niestety nie będzie opcji grania cały czas. Mimo że Cyberpunk 2077 do krótkich gier nie należy, mogłyby znaleźć się osoby, które w te 5 dni ukończą całą fabułę.

Niestety producent umożliwia wyłącznie pięciogodzinny dostęp do wersji próbnej, przy czym dostęp jest przyznawany tylko raz. Po upływie tego czasu wersja próbna automatycznie wygasa. W tym czasie gracze mogą zdecydować, czy chcą kontynuować przygodę w Night City, czy zakończyć eksplorację. Dalsza rozgrywka jednak będzie wymagała zakupu pełnej wersji gry – CD Projekt Red daje opcję przeniesienia zapisów stanu gry z wersji próbnej do pełnego wydania.

Dostęp do wersji próbnej zostanie udostępniony wyłącznie posiadaczom konsol Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Pozostałe platformy zostały pominięte, a szkoda. Gracze komputerowi oraz posiadacze przenośnych konsol typu ROG Ally, Lenovo Legion GO czy Steam Deck będą musieli obyć się ze smakiem – producent tłumaczy decyzję powodami technicznymi.

Do zagrania w wersję próbną Cyberpunka 2077 nie będzie potrzebna żadna subskrypcja. W odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania polskie studio również podkreśla, że posiadacze podstawowej wersji gry nie będą mogli wypróbować dodatku Widmo Wolności – próbny dostęp obejmuje tylko "podstawkę". Aby przygotować się, na grę trzeba będzie zrobić sporo miejsca na konsoli: ok. 99,3 GB na PS 5 i ok. 103 GB na Xboxach Series X|S.

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
NAJNOWSZE KONSOLE
MediaMarkt
PlayStation 5 Slim 1TB
MediaExpert
XBOX Series S
MediaExpert
XBOX Series X
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA