REKLAMA

Fanka odnalazła sekret Cyberpunka 2077 w menu. CD Projekt: zaczynaliśmy już wątpić

Barbara Krasowicz - fanka Cyberpunka oraz miłośniczka gier wideo - odnalazła sekret skryty w głównym menu CP2077. Twórca z CD Projekt RED miał już wątpliwość, czy ktokolwiek na niego wpadnie.

15.03.2024 12.21
Fanka odnalazła sekret Cyberpunka 2077 w menu. CD Projekt: zaczynaliśmy już wątpić
REKLAMA

Produkcje CD Projekt RED są pełne sekretów oraz mrugnięć okiem producentów w kierunku fanów. Nawiązania do kultury Internetu, aluzje do popularnych gier oraz filmów, klasyczne dzieła literackie przemycane między toną kodu - Wiedźmin i Cyberpunk to kopalnie tego typu znajdziek.

REKLAMA

Twórcy Cyberpunka 2077 od dłuższego czasu dawali do zrozumienia, że gracze wciąż nie odnaleźli wszystkich sekretów w grze. Kolejne miesiące mijały, fani wpadali na tropy nowych znajdziek, ale lista easter eggów nigdy nie została zamknięta. No, przynajmniej Redzi nigdy tego oficjalnie nie ogłosili.

Po trzech latach od premiery, fanka gry Cyberpunk 2077 odkrywa kolejny sekret. Był ukryty w głównym menu.

Barbara Krasowicz to miłośniczka gier wideo, cosplayerka oraz fanka Cyberpunka. Dziewczyna pochwaliła się odkryciem w mediach społecznościowych, wskazując na sekret, którego nie odkrył nikt inny. Okazuje się, że twórcy schowali go w menu głównym. Na tyle dobrze, że przez lata omykał naszej uwadze.

Znajdując się w głównym menu gry Cyberpunk 2077 należy najechać kursorem na liczbę oznaczającą wersję programu (najnowsza to 2.12). Utrzymując kursor w tym miejscu, po kilkunastu sekundach liczba zostaje zhakowana, czemu towarzyszy specyficzny efekt graficzny. Następnie wersja gry zostaje zamieniona na 2077 - czas akcji Cyberpunka Redów (duuh).

Twórca Cyberpunka 2077 przyznał, iż tracił nadzieję, że ktokolwiek znajdzie ten sekret.

Paweł Sasko, wcześniej Quest Director Cyberpunka 2077, aktualnie Associate Game Director kolejnej gry w futurystycznym uniwersum, pochwalił znalezisko Barbary Krasowicz. Pracownik Redów przyznał, iż powoli tracił nadzieję, że ktokolwiek odnajdzie ten easter egg. Zdaniem Sasko nieco za dobrze go ukryli.

REKLAMA

Teraz powstaje pytanie, czy lista znajdziek w grze Cyberpunk 2077 jest w ogóle kompletna i dobrze udokumentowana. Jeśli tak, CD Projekt RED mógłby zdradzić fanom, czy powinni przeszukiwać Night City w poszukiwaniu kolejnych sekretów.

Kup Cyberpunk 2077
MediaExpert
Cyberpunk 2077 Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Ceneo
Cyberpunk 2077 (Gra PC)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA