REKLAMA

Bierzesz ten gadżet ze sobą i masz internet na całym świecie. Dostęp dorzucą ci gratis

Acer ma w zanadrzu sprzęt, który wydaje się idealnym kompanem entuzjastów podróży. Z tym urządzeniem będziesz miał dostęp do internetu na całym świecie, a duży pakiet danych dorzucą ci w gratisie.

21.03.2024 17.46
Bierzesz ten gadżet ze sobą i masz internet na całym świecie. Dostęp dorzucą ci gratis
REKLAMA

Mowa o routerze Connect Enduro M3, który nie wymaga fizycznej karty SIM do działania. Acer uruchomił promocję, dzięki której kupno sprzętu jest jeszcze bardziej opłacalne. Szczególnie gdy planujemy wyjazd i będzie potrzebny nam dostęp do internetu.

REKLAMA

Do sprzętu Acer dorzuca darmowy pakiet 20 GB

Jako że Acer Connect Enduro M3 nie potrzebuje fizycznej karty SIM, a jedynie eSIM, to nie ma potrzeby zaopatrywania się w kartę w każdym państwie. Przy zakupie routera producent dorzuca pakiet od partnera usług sieciowych SIMO, który oferuje internet w ponad 135 krajach na całym świecie na kilku kontynentach.

Obecnie trwająca promocja zakłada, że przy zakupie urządzenia (jego koszt to 1399 zł - sprzęt musimy kupić w sklepie Media Expert) otrzymamy pakiet 20 GB do wykorzystania we wszystkich krajach, w których SIMO oferuje dostęp do sieci. Pakiet ma być aktywny przez 6 miesięcy, więc jeśli szykujemy podróż m.in. na inny kontynent w nadchodzące wakacje, to jest to ciekawa opcja.  

Promocja na router Acera
MediaExpert
Acer Enduro M3

Co potrafi Acer Enduro M3?

Acer Enduro M3 to naprawdę ciekawe urządzenie, które różni się od typowych routerów 5G/4G, które oferują nam operatorzy. Sprzęt ma za zadanie łączyć się z sieciami mobilnymi czwartej i piątej generacji na całym świecie, a nie tylko w Polsce. Sprzęt wygląda jak powerbank, ma wbudowany wyświetlacz, który wskazuje m.in. aktualną godzinę, jakość połączenia z siecią oraz stan naładowania baterii.

Urządzenie ma do dyspozycji zarówno opcję wykorzystania karty eSIM, jak i fizycznej nanoSIM. Wspiera również funkcję SingleScan, dzięki której potrafi automatycznie połączyć się z najsilniejszym nadajnikiem wokół nas działającym w technologii 5G lub 4G dowolnego operatora praktycznie na całym świecie. Urządzenie ma też na pokładzie WiFi 6, więc oferuje szybkie połączenie z laptopem, smartfonem, tabletem i innymi sprzętami.

Router Acer Enduro M3 oferuje wbudowany modem, dzięki czemu nasz telefon będzie działał dłużej na baterii – smartfon połączony z routerem będzie wykorzystywał technologię WiFi, a nie 5G/4G, które mocno skracają czas pracy na jednym ładowaniu. Propozycja Acera również oferuje zabezpieczenie protokołem sieciowym WPA3, a także możliwość połączenia przez VPN. Całość zasila bateria 6500 mAh (znacznie większa niż w typowym smartfonie, gdzie standardem jest 5000 mAh), która ma zapewniać nawet do kilku dni zwykłego użytkowania (do kilkunastu godzin przy połączenia wielu urządzeń jednocześnie).

Gdyby tego było mało, Acer Enduro M3 jest też bardzo wytrzymałym routerem, więc nie boi się upadków czy zachlapań – oferuje standard militarny MIL-STD-810H oraz wodoszczelność i pyłoszczelność IP53.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA