REKLAMA

Odpalasz tę aplikację i do woli słuchasz podcastów w samochodzie. Tak prosto jeszcze nie było

Squid wprowadza do swojej aplikacji zupełnie nową funkcję, która okaże się bardzo przydatna dla kierowców. Będziesz mógł uruchomić oprogramowanie i słuchać podcastów do woli.

26.02.2024 17.51
Odpalasz tę aplikację i do woli słuchasz podcastów w samochodzie. Tak prosto jeszcze nie było
REKLAMA

Jeśli chodzi o aplikacje do koncentrowania treści z wielu źródeł w jedno miejsce, to Squid jest tu zdecydowanie górą. Aplikacja wyświetla wszystkie newsy, artykuły, wiadomości i inne ciekawe teksty z najróżniejszych tematyk, m.in. ze Spider's Web. Teraz Squid wprowadza kolejną przydatną nowość, która nie wymaga od nas patrzenia się w ekran telefonu - umili dłuższe i krótsze podróże samochodem.

REKLAMA

Squid z funkcją słuchania podcastów. Dostęp do ulubionych podcastów w samochodzie

Targi MWC to nie tylko sprzęt typu telefony, ale także oprogramowanie. Na tegorocznym wydarzeniu Squid pochwalił się, że do aplikacji trafiła funkcja podcastów. Ta integruje się z pojazdami z obsługą Android Auto oraz Apple CarPlay. Dzięki temu użytkownicy aplikacji mają dostęp do tysięcy podcastów z najróżniejszych kategorii: wiadomości, technologii, rozrywki i sportu.

Jak widać na załączonym zdjęciu, interfejs aplikacji jest prosty, ale i czytelny. Mamy do dyspozycji kilka kategorii – wszystkie jako duże ikony, ale nie brakuje też możliwość zapisania podcastów na przyszłość – tak, aby po zakończonej jeździe kontynuować słuchanie przy innej okazji. Nie ma jednak obowiązku sterowania dotykiem – można to zrobić bez użycia rąk, które pozostaną na kierownicy: producent nie zapomniał bowiem o funkcji VoiceControl, czyli asystenta głosowego.

Cieszymy się, że możemy przedstawić tę przełomową aktualizację SQUID, odpowiadającą na wyzwanie, jakim jest bycie informowanym i inspirowanym w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Wierzymy, że wiedza powinna być łatwo dostępna, nawet w podróży. Wraz z tą premierą robimy znaczący krok naprzód, mając na celu zainspirowanie kierowców samochodów do łączenia się z wiadomościami i informacjami. Jednocześnie wspieramy wydawców w dotarciu do tej istotnej grupy odbiorców

- mówi CEO i założyciel Johan Othelius.

Rozwiązanie ma być kompatybilne ze zdecydowaną większością smartfonów i pojazdów obsługujących Apple CarPlay oraz Android Auto.

REKLAMA

Więcej o nowościach pokazanych na targach MWC 2024 przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA