REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Smartfony Infinix Note 30 5G wleciały do Orange. Tym modelem operator chce zawojować

Orange wprowadził do swojej oferty smartfony nowej marki – Infinix. Operator na początek eksperymentuje z jednym modelem, który mimo swojej niskiej ceny zapewnia naprawdę sporo.

12.02.2024
17:19
infinix-note-30
REKLAMA

Infinix jest na naszym rynku stosunkowo od niedawna. Firma od półtora roku podbija kraj nad Wisłą swoimi smartfonowym propozycjami i idzie jej naprawdę dobrze. Urządzenia przede wszystkim były  dostępne w popularnych elektromarketach, ale teraz to się zmieni. Dodawane będą też do abonamentów, co jest opłacalne zarówno dla klientów, jak i samego producenta.

REKLAMA

Infinix trafia do salonów Orange. Pierwszy model dostępny w niezłej cenie

Orange informuje, że do oferty wprowadzona została nowa marka Infinix. Jest to producent pochodzący z Chin, który należy do marki Transsion (odpowiedzialnej nie tylko za Infinix, ale także za tanią markę Tecno). Firma oferuje przede wszystkim dobrze wycenione średniopółkowce. W ofercie pomarańczowego operatora początkowo będzie sprzedawany jeden model.

Mowa o Infinix Note 30 5G w wersji 128 GB, którego standardowy koszt to 1399 zł. Sprzęt w swojej cenie oferuje naprawdę dużo – m.in. mocny procesor MediaTek Dimensity 6080 wykonany w technologii 6 nm z modemem 5G, 8 GB RAM, 128 GB pamięci wbudowanej, duży ekran 6,78 cala o odświeżaniu 120 Hz czy główny aparat 108 Mpix. Oprócz tego na pokładzie ma technologię poprawiającą zasięg oraz wsparcie szybkiego ładowania o mocy 45 W.

Note-30-Pro-Gold

W Orange sprzęt jest dostępny zarówno w ofercie bez abonamentu w domyślnej kwocie 1400 zł, jak i w ramach abonamentu (w planach S, M, L oraz Orange Love). W zależności od tego jaki pakiet wybierzemy, możemy liczyć na niższą kwotę smartfona – przy abonamencie M jest to 1200 zł za urządzenie, a w pakiecie L już tylko 1080 zł za sam smartfon (nie licząc ceny abonamentu). Urządzenie ma na pokładzie modem 5G, a w abonamencie pomarańczowy operator daje swoim klientom możliwość obsługi sieci piątej generacji bez dodatkowych opłat.

Dzięki czemu będzie można bezproblemowo obsłużyć 5G w stosunkowo niedawno uruchomionym paśmie C, co pozwala na uzyskanie prędkości pobierania nawet do 1 Gb/s – oczywiście, jeśli jesteśmy w zasięgu. Infinix Note 30 5G jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (Magic Black) oraz pomarańczowym (Sunset Gold).

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA