REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tak będą wyglądać najchętniej kupowane smartfony 2024. Spróbuj je odróżnić

Do sieci wyciekły zdjęcia nadchodzących hitów 2024 roku. Mowa o dwóch średniopółkowych smartfonach Samsunga - Galaxy A55 oraz Galaxy A35, które... będą wyglądały identycznie.

09.02.2024
18:15
Samsung Galaxy A54
REKLAMA

Samsung w zeszłym miesiącu wprowadził na rynek swoje najnowsze sztandarowe smartfony z serii Galaxy S24. Teraz fani marki oczekują na premierę bardziej przyjaznych portfelowi propozycji ze średniopółkowej rodziny Galaxy A. W internecie pojawia się coraz to więcej przecieków, co sugeruje, że debiut jest już za rogiem.

REKLAMA

Nie odróżnisz nowych smartfonów Samsunga. Wyglądają identycznie

Sprawdzony informator z serwisu X, kryjący się pod pseudonimem evleaks, na swoim profilu opublikował zdjęcia potwierdzające wygląd nadchodzących średniopółkowych smartfonów Samsunga. Użytkownik podpisał modele jako "A", natomiast wiadomo, że chodzi o Galaxy A55 oraz mniej zaawansowanego Galaxy A35.

Oba urządzenia są praktycznie identyczne. Trudno odróżnić Galaxy A55 od Galaxy A35, ponieważ w obu modelach Samsung zastosował takie samo wzornictwo, obejmujące identyczny tył oraz przód (powyższe zdjęcia prezentują A55 - poniższe A35). Jeśli porównamy Galaxy A55 oraz zeszłorocznego Galaxy A54, pod względem wizualnym nie zobaczymy większych zmian, oprócz wybrzuszenia na ramce wokół guzików. Wchodząc jednak w szczegóły specyfikacji, zobaczymy całkiem sporą nowość, ponieważ Galaxy A55 będzie pierwszym w historii smartfonem z rodziny A5x wyposażonym w metalową ramkę.

Galaxy A35 natomiast znacząco różni się od Galaxy A34, ponieważ producent zrezygnował z wcięcia na obiektyw w kształcie kropli wody na rzecz otworu. Mały otwór na aparat selfie wygląda zdecydowanie lepiej.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to również powinniśmy spotkać kilka zmian. Przede wszystkim w procesorach, ponieważ Galaxy A55 ma mieć Exynosa 1480 z grafiką AMD, natomiast A35 zaoferuje Exynosa 1380 (A34 miał MediaTeka Dimensity 1080). Oba smartfony powinny zadebiutować w nadchodzących tygodniach - oczekuje się, że będą miały premierę już w marcu 2024 roku.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA