REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wyciekł Samsung Galaxy A35. Szykuje się dobry smartfon na każdą kieszeń

Samsung Galaxy A35 zbliża się wielkimi krokami. Czy będzie to idealny smartfon średniej klasy, łączący solidne podzespoły, nowoczesny design i przystępną cenę? Oficjalne zdjęcia potwierdzają przynajmniej część z dotychczasowych przecieków.

08.02.2024
12:00
Samsung Galaxy A35 wyciekł w Korei
REKLAMA

Tańsze urządzenia stają się nowymi liderami w segmencie smartfonów średniej klasy, zastępując sztandarowe modele sprzed kilku lat. W tym roku Samsung szykuje ofensywę smartfonów dla każdego klienta. Na rynku pojawiły się już pierwsze sztandarowe modele z serii Galaxy S24, a niedługo ma dołączyć nowa wersja Samsunga Galaxy A15, którego cenę już zdradził Orange. Pomiędzy nimi, a mocniejszym modelem A55, pojawi się też Samsung Galaxy A35, który właśnie wyciekł!

REKLAMA

Samsung Galaxy A35 na pierwszych zdjęciach

Model Galaxy A35, dostępny w przystępnej cenie smartfon marki Samsung, pojawił się niedawno w Koreańskim Urzędzie ds. Komunikacji Radiowej (RRA), dając nam pierwszy wgląd w jego design. Z przodu widać płaski panel z wyraźnymi wycięciami na aparaty, przypominającymi najnowsze modele Samsunga, oraz płaską ramkę z charakterystyczną wyspą na przyciski. 

Chociaż RRA nie dostarcza zbyt wielu dodatkowych informacji, wcześniejsze przecieki sugerują, że przedni panel telefonu będzie miał wycięcie typu punch-hole na aparat do selfie, a wyświetlacz będzie miał przekątną 6,6 cala i odświeżanie 120 Hz. Dostępne kolory to: lodowy niebieski, lawendowy i granatowy.

Przeczytaj o nowych smartfonach na Spider's Web:

Specyfikacja A35 będzie wystarczająca

REKLAMA

Raport RRA potwierdza również numer modelu Galaxy A35 SM-A356N - numer, który wcześniej pojawił się w testach Geekbench. Wyniki testów wydajności sugerują, że telefon może mieć co najmniej 6 GB pamięci RAM i układ Exynos 1380. Przewidywana jest praca na systemie Android 14 z One UI 6, choć dokładna wersja nie jest jeszcze pewna.

Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale marzec wydaje się bardzo prawdopodobny, opierając się na wcześniejszych premierach, takich jak Galaxy A34 w 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA