REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Niby nowy, a już stary. Samsung Galaxy A35 przyłapany w sieci

Samsung szykuje się do premiery kolejnego smartfona ze średniej półki - Galaxy A35. Choć jego wygląd jest już znany, to ciągle nie było wiadomo, co z resztą podzespołów. Do sieci trafiła informacja, która nie zadowoli wszystkich. W sumie, to pewnie nikogo, bo czip, który siedzi we wnętrzu tego najnowszego średniaka, jest znienawidzony przez większość społeczności.

17.01.2024
13:32
Niby nowy, a już stary. Samsung Galaxy A35 przyłapany w sieci
REKLAMA

Najnowsze flagowce od Samsunga z serii Galaxy S24 to nie jedyne smartfony, które szykuje południowokoreański producent. Na horyzoncie już widzimy m.in. Galaxy A15, którego polskie ceny zapowiadają się obiecująco, a także model Galaxy A55 ze świetnymi podzespołami. Teraz poznaliśmy specyfikację modelu, który zajmie pozycję pomiędzy A15 a A55, czyli A35.

REKLAMA

Samsung Galaxy A35 z procesorem Exynos 1380

Samsung Galaxy A35, wcześniej ujawniony na wizualizacjach, pojawił się teraz na benchmarku Geekbench. Z pierwszych testów dowiedzieliśmy się, że smartfon wykorzystuje chipset Exynos 1380 i oferuje 6 GB RAM. Nadchodzący średniak od Samsunga korzysta z procesora Exynos 1380 z układem CPU 4 x 2.4 GHz Cortex-A78 i 4 x 2.0 GHz Cortex-A55.

Wyniki z Geekbench, z wynikiem jednego rdzenia wynoszącym 697 i wielordzeniowym wynikiem na poziomie 2332, nie robią wielkiego wrażenia. Co więcej, to ten sam procesor, który znalazł się m.in. w Samsungu Galaxy A54 5G, w smartfonie sprzed roku, osiągał w nim znacznie lepsze wyniki. Niemniej jednak, mogą to być wczesne testy prototypowe A35, a ostateczne rezultaty mogą ulec zmianie przed oficjalną premierą na rynku.

Przeczytaj więcej o najnowszych smartfonach na Spider's Web:

REKLAMA

Przewidujemy, że Samsung wypuści model Galaxy A35 równocześnie z Galaxy A55, o którym już praktycznie wszystko wiemy. A kiedy dokładnie? Marzec wydaje się odpowiednim miesiącem, biorąc pod uwagę, że poprzednie generacje modeli Galaxy A50 (A54, A53, A52) Samsung zawsze wypuszczał w tym miesiącu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA