REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

NordVPN ma urodzinową ofertę. Są potężne przeceny

NordVPN świętuje swoje 12. urodziny. Z tej okazji została uruchomiona świetna promocja, która potrwa do marca. Dla tych, którzy cenią sobie prywatność w internecie to oferta jak znalazł.

19.02.2024
11:16
VPN
REKLAMA

Niedawno opublikowaliśmy ranking najlepszych VPN-ów na rynku, gdzie NordVPN zdobył pierwsze miejsce. Rozwiązanie teraz stało się jeszcze lepsze za sprawą obniżonej ceny - patrząc na dostępne oferty żal nie skorzystać. Można zapewnić sobie prywatność, bezpieczeństwo i wiele innych opcji za stosunkowo niewielką kwotę.

REKLAMA

NordVPN startuje z urodzinową ofertą. Są świetne przeceny

Specjalna urodzinowa promocja ruszyła dzisiaj 7 lutego i potrwa przez następne kilka tygodni, aż do 20 marca 2024. Dzięki ofercie wszystkie dostępne dwuroczne plany – Ultra, Complete, Plus oraz Standard będą przecenione aż o 65 proc. Dodatkowo obok przeceny otrzymamy 3-miesięczny kupon na identyczny plan.

Kupon może zostać wykorzystany przez nowych, ale także obecnych klientów NordVPN – zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od aktywacji subskrypcji. Z kuponu będziemy mogli skorzystać aż do 20 czerwca 2024 roku.

Gdyby tego było mało, producent również obniżył cenę na usługę NordPass, dzięki której nasze hasła będą bezpieczne. Podobnie jak w przypadku VPN promocja potrwa od dzisiaj 7 lutego do 20 marca, natomiast przeceny sięgają 53 proc. dla pakietu Family (2,79 dol./miesięcznie), a dla planu Premium jest to zaledwie 1,29 dol./mies. i jeszcze otrzymujemy 3 miesiące w gratisie. Na plan Business jest 25-procentowa przecena i koszt jednego użytkownika to 2,69 dol./mies.

Co daje NordVPN?

NordVPN przede wszystkim charakteryzuje się dużą liczbą serwerów na całym świecie, dzięki czemu możemy uzyskać wirtualną lokalizację praktycznie z większości państw. Rozwiązanie cechuje się wysokimi prędkościami oraz faktem, że nie rejestruje danych użytkowników - w tym historii przeglądarki czy użycia danych.

Zdecydowanej większości internautów powinien wystarczyć plan Standard, który gwarantuje dostęp do VPN, ochronę przed Malware oraz chroni przed śledzeniem i blokowaniem reklam, natomiast są też wyższe plany.

W pakiecie Plus otrzymujemy dostęp do usługi Nord Pass (czyli menedżera haseł) oraz skanera naruszenia ochrony danych, w wersji Complete otrzymujemy jeszcze dostęp do Nordlocker (1 TB w chmurze), a w pakiecie Ultra dostajemy narzędzie do usuwania danych osobowych. Z zasady niższe pakiety są przeznaczone dla mniej zaawansowanych użytkowników - wyższe zaś dla tych, którzy potrafią wykorzystać oferowane narzędzia.

Więcej o usługach VPN przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Fot. Saputri / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA