REKLAMA

Uwaga, Google zmienił stronę logowania. Nie pomyl się

Kiedy następnym razem będziesz logować się do swojego konta Google, czeka cię mała niespodzianka. Google odświeżył dobrze znany nam panel, który teraz można pomylić z panelami logowania konkurencji.

22.02.2024 07.53
Uwaga, Google zmienił stronę logowania. Nie pomyl się
REKLAMA

Material You to język projektowania interfejsów (wizualnego i nie tylko), który Google wdrożył do swoich produktów wraz z premierą Androida 12. Choć brzmi to trochę jak abstrakcja, to Material You jest głównym powodem, dla którego od dłuższego czasu możemy zobaczyć liczne zmiany w wyglądzie różnych produktów i usług - choćby przeglądarki Google Chrome.

REKLAMA

Nowy wygląd logowania do konta Google. Jak się podoba?

Teraz Material You wkracza do kolejnego miejsca. Jak informuje serwis 9to5Google, zapowiadana od jakiegoś czasu zmiana wyglądu ekranu logowania wkracza do fazy rollout, czyli powoli będą otrzymywać ją wszyscy użytkownicy na cały świecie.

Nowe okno logowania do konta Google / Źródło: 9to5Google

Nowe okno logowania to całkiem duża zmiana względem poprzedniego. Logo Google zostało skrócone do charakterystycznego "G" i przeniesione na lewą stronę, wraz z dobrze znanymi nam napisami "Zaloguj się" i "Użyj konta Google". Google porzuciło także jednolitą biel i dało nam szarość, dzięki której biała przestrzeń logowania wyróżnia się na tle ekranu.

Jeżeli jesteś szczęśliwcem - nowy wygląd logowania do konta Google jest już dla ciebie dostępny i możesz go sprawdzić poprzez wylogowanie się z konta Google i ponowne zalogowanie. Jeżeli nie - nic straconego, bowiem Google powoli oddaje nowy wygląd w ręce użytkowników i może zająć kilka dni zanim zaczniesz mylić okno logowania konta Google z tym od Microsoftu czy Facebooka.

Więcej na temat Google:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Tada Images / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA