REKLAMA

Ta ikonka zmieni Chrome'a nie do poznania. Klikasz i dzieje się magia

Google wprowadzi w przeglądarce Chrome przydatną funkcję, ułatwiającą dostosowanie aplikacji. Teraz znacznie łatwiej będzie dobrać kolor interfejsu, czy zmienić tło, jakie widzimy na stronie startowej.

23.05.2023 18.23
Google Chrome
REKLAMA

Ikonka ołówka dostępna na głównej stronie Google Chrome już teraz daje możliwość personalizacji przeglądarki. Obecnie działa to dość topornie, ponieważ po kliknięciu, mamy do dyspozycji szybki podgląd motywu, który jednak musimy pobrać z Chrome Web Store. W nowej wersji "Dostosuj Chrome" pozwoli na znacznie więcej.

REKLAMA

Google Chrome ułatwi dostosowanie wyglądu przeglądarki.

Obok zmiany motywu dostępne będą także kolory interfejsu - 15 podstawowych, zaoferowanych przez producenta, a także własny, dowolny spośród gamy RGB. Dodatkowo znajdzie się możliwość wyboru tła z wielu albumów - takich, które są dostępne w aplikacji Google Wallpapers. Dla nielubiących nudy jest funkcja codziennego automatycznego odświeżania.

REKLAMA
źródło: Google

Jeśli natomiast mamy kilka profili Google - na przykład podstawowy oraz ten do pracy, również oba dostosujemy niezależnie od siebie. Z pewnością ułatwi to rozróżnianie kont poszczególnych, jeśli wybierzemy różne tła w połączeniu z innymi kolorami.

Zmiana jest naprawdę subtelna, ale znacząco ułatwi personalizowanie przeglądarki Google Chrome. Jedna ikonka pozwala na zmianę motywy, którego nie trzeba szukać i instalować.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA