REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Te gry trafią do PS Plus w przyszłym miesiącu. Jest lista

Sony przedstawiło gry, które niebawem trafią do katalogu PlayStation Plus. Lutowe nowości nie zachwycają, ale jest i dobra informacja.

31.01.2024
21:21
Te gry trafią do PS Plus w przyszłym miesiącu. Jest lista
REKLAMA

Każdy nowy miesiąc to i nowe gry dla osób, które korzystają z subskrypcji PlayStation Plus Essential. Często zdarza się, że do usługi trafiają perełki, czyli hitowe produkcje, w które warto zagrać. W kolekcji gier od zaraz w styczniu mieliśmy mocne A Plague Tale: Requiem, chociaż w grudniu abonament nie zachwycał. Jak będzie tym razem?

REKLAMA

PlayStation Plus na luty 2024 nie zachwyca. Oto lista gier

Na początek listy mamy Foamstars, czyli strzelankę sieciową 4 na 4, za produkcję której odpowiada Square Enix znane m.in. z serii Tomb Raider i Final Fantasy. Gra trochę przypomina pod względem szaty graficznej Fortnite’a, ale z pewnością wprowadza ciekawe mechaniki – tworzenia pianki do budowania terenu i śliskich powierzchni do ślizgania się po arenie. Gra co ciekawe będzie dostępna wyłącznie w abonamencie PlayStation Plus.

Następna na liście jest Rollerdome. To produkcja, w której twórcy zastosowali dość nietypowe połączenie strzelanki i jazdy na rolkach. Za kolejne zabójstwa otrzymujemy zdrowie, natomiast triki na rolkach zapewniają amunicję potrzebną w dostępnych broniach. Trzecią i ostatnią grą w ramach PlayStation Plus jest Steelrising, czyli RPG, które stawia gracza w alternatywnym Paryżu, w którym… rewolucja francuska została stłumiona przez armię robotów.

Wszystkie trzy produkcje będą dostępne od 6 lutego aż do 4 marca. Gdyby komuś było mało, w ramach lutowego PlayStation Plus gracze mogą liczyć na ekskluzywny pakiet zawartości do Fall Guys. Dzięki niemu można ubrać swoją fasolkę m.in. w Aloy z serii Horizon lub Ratcheta i Clanka z Ratchet & Clank. Ponadto z racji zbliżającego się sezonu walentynkowego Sony daje możliwość wypróbowania najnowszego Marvel’s Spider-Man 2 od 6 lutego dla posiadaczy PlayStation Plus Premium i Deluxe.

REKLAMA

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA