Ekran wyboru przeglądarek trafi na iPhone’y Polaków. Wiemy, co zaproponuje Apple
Apple będzie musiał dostosować oprogramowanie iPhone’ów i iPadów do nowego europejskiego prawa. Świeżo aktywowane urządzenia oraz te, które zostaną uaktualnione do oprogramowania w wersji 17.4 lub nowszej będą musiały zaproponować użytkownikom inne niż Safari przeglądarki. Dla każdego kraju będą to inne propozycje. Jakie będą w Polsce?

REKLAMA