REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Amazon Gaming Week - co można kupić taniej w promocji?

Amazon przygotował promocję dla fanów gier wideo, dzięki której będzie można sporo zaoszczędzić. Sprawdzamy, jakie gry i inne produkty dla graczy przeceniono w ramach Amazon Gaming Week.

30.08.2022
7:44
amazon gaming week oferty dla graczy
REKLAMA

Ruszyła właśnie kolejna edycja Amazon Gaming Week, czyli Tygodnia Gier. Wbrew nazwie akcja promocyjna skierowana do graczy potrwa znacznie dłużej niż siedem dni. Przez niemal dwa tygodnie, bo od 29 sierpnia 2022 r. aż do 10 września 2022 r. o godz. 6:59, będzie można kupić taniej niż zwykle gry wraz z dodatkami, sprzęt do grania i akcesoria do gier. Postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym promocjom.

REKLAMA

Czytaj też:

Amazon Gaming Week i promocje na sprzęt

Wśród przecenionych produktów znalazły się klawiatury, zestawy słuchawkowe, myszki i kamery do streamowania od takich firm jak Razer, Logitech, Acer i Corsair. Z pełną listą promocji można zapoznać się na stronie amazon.pl/gamingweek. Przyjrzałem się jej i w oko wpadły mi następujące oferty:

Oprócz tego na stronie Amazon Polska w sekcji z promocjami można znaleźć zniżki na pamięć operacyjną do komputera, dyski twarde typu SSD, kierownice do gier wyścigowych i wiele, wiele innych kategorii produktów. Do tego można uzyskać rabat 25 proc. na drugi produkt z kategorii Philips Hue, a także rabat na etui i szkła do smartfonów.

 class="wp-image-2347464"
Więcej informacji na temat promocji z okazji Tygodnia Gier w Amazonie można znaleźć w witrynie amazon.pl/gamingweek

Amazon i Tydzień Gier: New World, Lost Ark i nie tylko

Jedną z przecenionych przez Amazon produkcji jest wyprodukowane przez firmę MMO o tytule New World. Gra w wersji Standard Edition i Deluxe Edition jest teraz tańsza o połowę. Oczywiście na tym nie koniec. Amazon przecenił również Starter Packi do multiplayerowego Lost Ark, które można nabyć teraz o 10 proc. taniej.

REKLAMA

Zapowiedziano też drop na Twitchu dla osób, które zdecydują się streamować jedną ze wspomnianych wyżej gier w trakcie Amazon Gaming Week. W czasie trwania promocji do New World zostanie dodana skórka The Scoundrel's Fancy Apparel, a do Lost Ark skiny o nazwach Maharaka Sombrero i Blessed Egg & Shard Set.

A na co jeszcze mogą liczyć gracze podczas Tygodnia Gier? Nowi klienci będą mogli skorzystać przez kwartał z usługi Amazon Music Unlimited, jeśli aktywują pakiet przed 7 września 2022 r. i godziną 7:00. Do tego pojawią się treści audio związane z grami w ramach usługi Audible.

Tekst zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA