REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dzisiaj kupisz Apple Watcha! Zegarki Apple taniej o 100 i 200 zł na Amazon Prime Day

Planujesz zakup zegarka Apple Watch? Teraz jest ku temu świetna okazja. Amazon ruszył właśnie z promocją Prime Day, podczas której przecenione zostały Apple Watch Series 3 i Apple Watch Series 7.

12.07.2022
8:42
Amazon Prime Day. Promocja na zegarki Apple Watch ze zniżką
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Apple Watch to jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych smartwatchy na świecie, który świetnie dogaduje się z iPhone'ami. Niestety inteligentne zegarki Apple'a to dość drogie gadżety i wiele osób czeka z zakupem na promocję.

REKLAMA

Okazja, by kupić jeden z dwóch modeli Apple Watchy taniej niż zwykła, pojawiła się właśnie teraz. Podczas akcji Prime Day zorganizowanej po raz pierwszy w Polsce przez Amazon przeceniono dwa modele zegarków Apple'a. Są nimi Apple Watch Series 3 i Apple Watch Series 7.

Czytaj też:

Apple Watch Series 3 38 mm za 869 zł. Taniej o 100 zł

 class="wp-image-2256084"
Apple Watch Series 3 38 mm na Amazon

Pierwszym z przecenionych zegarków w ofercie Amazona z okazji Prime Day jest Apple Watch Series 3 w wersji 38 mm z modułem GPS. To obecnie najtańszy smartwatch w ofercie Apple'a, który trafił do sprzedaży w 2017 r. W jego przypadku mamy do czynienia ze smartwatchem w wersji z aluminiową obudową w srebrnym kolorze. Do tego w zestawie znalazł się biały sportowym pasek.

Apple Watch Series 7 41 mm za 1599 zł. Taniej o 200 zł

 class="wp-image-2256093"
Apple Watch Series 7 41 mm na Amazonie

Drugim z przecenionych modeli jest Apple Watch Series 7, czyli najnowszy zegarek z oferty firmy z Cupertino. Przeceniony z okazji Prime Day w Amazon Polska został model w wersji 41 mm. Urządzenie zostało wyposażone w moduł GPS oraz obudowę wykonaną z aluminium w kolorze zielonym. W zestawie znalazł się też pasek sportowy w standardowym rozmiarze o zielonym kolorze nazywanym koniczyną.

Co jeszcze warto wiedzieć o Amazon Prime Day?

Akcja promocyjna o nazwie Prime Day zorganizowana została dla tych klientów Amazonu, którzy opłacają abonament Amazon Prime. Subskrypcja kosztuje 49 zł rocznie (lub 10,99 zł miesięcznie), a do tego nowi użytkownicy mogą korzystać z tej oferty przez 30 dni za darmo.

Zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów Amazon Prime to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć klienci. Do tego dochodzą darmowe dostawy i to bez minimalnej kwoty zamówienia. W pakiecie są też usługi Amazon Prime Gaming oraz Amazon Prime Video (VOD z serialami i filmami online).

REKLAMA

Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert.

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA