REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowe słuchawki Apple’a z aplikacją na Androida. Nie zgubisz ich za kanapą

Do oferty Apple'a dołączyły właśnie nowe wersje słuchawek Beats Studio Buds. Aktualizacji doczekała się również aplikacja Beats na Androida, która pozwoli namierzyć gadżet.

13.04.2022
9:58
apple-beats-studio-buds-aplikacja-android
REKLAMA

Apple już kilka lat temu został okrzyknięty największym producentem słuchawek na świecie. Z jednej strony firma rozwija linię AirPods (w której skład wchodzą AirPods 3AirPods Pro i AirPods Max), a z drugiej cały czas wydaje nowe modele pod marką Beats (którą Amerykanie przejęli lata temu od tajwańskiego HTC).

REKLAMA

W portfolio Beats można znaleźć wiele różnych modeli słuchawek dousznych i nausznych, w tym np. świetne i tanie Beats Flex. Do tego w połowie ubiegłego roku do oferty dołączyły Beats Studio Buds z ANC - zaraz po tym, jak ich istnienie zdradził LeBron James. Teraz przyszła kolej nowe wersje kolorystyczne tego modelu.

Beats Studio Buds - tak wyglądają w praktyce nowe słuchawki Apple z ANC

Słuchawki Beats Studio Buds z ANC w nowych kolorach.

Najnowsze słuchawki marki Beats typu TWS z ANC są teraz sprzedawane w nowych kolorach. Od teraz można zdecydować się na takie barwy jak szary (księżycowa szarość), różowy (cukierkowy róż) oraz niebieski (oceaniczny błękit), przy czym ten ostatni wyróżnia czerwone logo na słuchawkach i etui ładującym. Do tej pory klienci mogli wybrać Beats Studio Buds w wersjach czarnej, białej i czerwonej.

Niestety cena Beats Studio Buds pozostaje bez zmian. Za słuchawki w nowych kolorach przyjdzie nam zapłacić tyle samo, co za te sprzedawane do tej pory. Apple w Stanach Zjednoczonych wycenił je na 149,99 dol., co przekłada się na 729 zł. Słuchawki we wszystkich kolorach można zamawiać z dostawą do Polski na stronie Apple.com, ale nowe wersje mają ciut dłuższy czas oczekiwania.

Czytaj też:

REKLAMA

Oprócz tego Apple zaktualizował swoją aplikację Beats dostępną na smartfony z Androidem. Pojawiła się w niej nowa funkcja o nazwie Locate My Beats, która pozwoli namierzyć słuchawki tej marki, które użytkownik gdzieś zapodział. Oprócz tego program pozwala dodać widżet na ekran główny z informacją o stanie naładowania słuchawek oraz zmienić ich tryb działania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA