REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

LeBron się wysypał. Pokazał na meczu nową generację niezapowiedzianych słuchawek od Apple'a

LeBron James, gwiazda Los Angeles Lakers, niespodziewanie zdradził projekt najnowszych słuchawek Beats produkcji Apple. Koszykarz już korzysta z Beats Studio Buds.

31.05.2021
15:53
Beats Studio Buds od Apple. LeBron James je pokazał
REKLAMA

Po przeolbrzymim sukcesie AirPods, Apple pracuje nad nową generacją swoich bezprzewodowych słuchawek. Świat technologii czeka na nadchodzącą premierę AirPods 3, czyli podstawowych słuchawek w ofercie. Jednocześnie docierają do nas pierwsze informacje o AirPods Pro 2, które mają być wyposażone w czujniki ruchu.

REKLAMA

W tle czeka jednak więcej premier, w tym niezapowiedziane oficjalnie Beats Studio Buds. Beats jest firmą należącą do Apple, a co za tym idzie, ich produkty są w bardzo wysokim stopniu kompatybilne z ekosystemem Apple. Przykładowo, kilka słuchawek Beats jest wyposażonych w czip Apple W1 umożliwiający m.in. automatyczne przełączanie pomiędzy urządzeniami Apple.

Nowe Beats Studio Buds będą pierwszymi prawdziwie bezprzewodowymi Beatsami

Choć w ofercie Beats znajdziemy wiele słuchawek bezprzewodowych, to widoczne w uszach LeBron Jamesa Beats Studio Buds będą pierwszym prawdziwie bezprzewodowym modelem. Dwie zupełnie niezależne słuchawki mają bardzo niecodzienny kształt z wystającym na zewnątrz elementem, na którym najpewniej znajduje się panel dotykowy.

Informacje o słuchawkach znaleziono wcześniej w kodzie iOS 14.6, gdzie zobaczyliśmy grafiki słuchawek razem z etui do ładowania. Sprzęt będzie dostępny w kolorze białym, czarnym i czerwonym. Na razie to wszystko, co wiemy o tym produkcie.

Choć nie jestem fanem słuchawek Beats, to czekam na ten model, bo najpewniej będzie on zapowiedzią AirPodsów nowej generacji.

 class="wp-image-1731441"
Spodziewany wygląd AirPods 3
REKLAMA

A niestety nadal nie wiemy, co w kwestii sprzętowej mogą zaoferować nowe słuchawki Apple. Pojawiły się już wiarygodne przecieki i rendery, dzięki czemu kształt nie będzie niespodzianką, ale można odnieść wrażenie, że zmian będzie niewiele. Na ten moment z zapowiedzi można wywnioskować, że AirPods 3 będą słuchawkami AirPods 2 w nowej obudowie.

Mam nadzieję, że Apple kryje jakiegoś asa w rękawie, jak choćby czip U1 umożliwiający lokalizowanie słuchawek na takiej zasadzie, jak robi to AirTag.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA