REKLAMA

AirPods 3 już oficjalnie. Pchełki od Apple'a doczekały się mocnego odświeżenia

AirPods 3. generacji zostały już oficjalnie zaprezentowane. Bazowy model bezprzewodowych słuchawek Apple'a ma zmienioną konstrukcję.

18.10.2021 17.35
airpods-3
REKLAMA

Podstawowy model bezprzewodowego zestawu słuchawkowego z rodziny AirPods doczekał się właśnie pierwszego gruntownego odświeżenia od wprowadzenia go do sprzedaży, które miało miejsce blisko pięć lat temu. Druga generacja AirPods to przede wszystkim bezprzewodowe ładowanie - a dopiero 3. generacja AirPods zaprezentowana dziś zmienia ich konstrukcję (tak jak się tego spodziewaliśmy).

REKLAMA
airpods-3-3 class="wp-image-1900364"
AirPods 3 już oficjalnie

Apple AirPods 3 z obsługą Dolby Atmos i Spatial Audio

Apple obiecuje obsługę sieci Znajdź i namierzanie zgubionych słuchawek, lepszą jakość dźwięku oraz odporność na pot i wodę. Nie ma tutaj za to ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. Wynika to z faktu, że nadal mamy do czynienia z pchełkami a la EarPods, a nie słuchawkami dokanałowymi - te pozostają dostępne w segmencie Pro, który odświeżenia się nie doczekał.

W obudowie nowych słuchawek typu TWS (True Wireless) od Apple'a znalazło się miejsce na sensor dotykowy, który pozwala obsługiwać je tak jak AirPodsy Pro - czyli poprzez wciśnięcie pałąka wystającego z ucha. Do tego dochodzi znana z wyższego modelu opcja adaptacyjnego dopasowywania barwy dźwięku do potrzeb użytkownika, bo każdy z nas ma nieco inne uszy i nieco inny słuch.

airpods-3 class="wp-image-1900367"
AirPods 3. generacji - cena to 179 dol.

Słuchawki AirPods 3 - cena

179 dolarów. W tej cenie otrzymujemy zestaw, który ma pracować do 6 godzin na jednym ładowaniu, a włożenie słuchawek do etui na 5 minut zapewnia dodatkową godzinę pracy. Łącznie na jednym ładowaniu mamy wyciągnąć do 30 godzin pracy z dala od gniazdka, a tym samym etui zapewni dodatkowe 4 pełne ładowania od zera.

REKLAMA

AirPods 3 (na polską cenę jeszcze czekamy) zamawiać będzie można już od dziś, 18 października. Dostawy przewidziane zostały na przyszły tydzień. W sprzedaży nadal będą dostępne AirPods 2. generacji za 129 dol., AirPods Pro (249 dol.) i AirPods Max (549 dol.).

Podsumowanie konferencji Apple przez Dawida Kosińskiego
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA