REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple ma nowe słuchawki z ANC. Znamy już polską cenę Beats Studio Buds

W ofercie producenta iPhone’ów pojawiły się nowe bezprzewodowe słuchawki z ANC. Beats Studio Buds, bo taką noszą nazwę, trafią do sprzedaży przed końcem miesiąca. Znamy polską cenę zestawu.

14.06.2021
19:53
apple beats studio buds 1
REKLAMA

Wiele osób miało nadzieję, że Apple pokaże nowe słuchawki bezprzewodowe podczas konferencji WWDC 2021, ale tak się nie stało. Na prezentację produktu z tej kategorii czekaliśmy tydzień dłużej, a i tutaj nie obyło się bez zaskoczeń. Zamiast kolejnego zestawu z linii AirPods dostaliśmy od firmy z Cupertino zestaw sygnowany logo Beats.

REKLAMA

Beats Studio Buds to dokanałowe bezprzewodowe słuchawki typu TWS.

Chociaż w ofercie Apple’a mamy już trzy pary bezprzewodowych AirPodsów, czyli pchełki AirPods 2, dokanałówki AirPods Pro i nauszny zestaw AirPods Max, ich producent uznał, że warto rozszerzyć ofertę pod brandem Beats o kolejne modele działające na podobnej zasadzie. Do obecnych w ofercie od jakiegoś czasu modeli Beats Flex, Powerbeats, Powerbeats Pro, Solo Pro, Solo3 i Studio3 dołączyły właśnie Beats Studio Buds.

Nowy zestaw, podobnie jak AirPods Pro 2, wyposażony został w system aktywnej redukcji szumów. Oprócz tego zestaw spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporny na działanie wody oraz potu, a na jednym ładowaniu potrafi pracować do 5 godzin z ANC (lub do ośmiu godzin bez ANC). Do ładowania słuchawek wykorzystuje się port USB-C, a etui nie wspiera ładowania bezprzewodowego.

Obie słuchawki składające się na Beats Studio Buds wyposażono w 8,2-milimetrowe przetworniki, ale czas pokaże, jak radzą sobie w praktyce w porównaniu do droższego o 2/3 zestawu AirPods Pro. Recenzenci, którzy sprawdzili te słuchawki na własnych uszach, mają jak na razie mieszane uczucia i zaznaczają, że ANC nie działa tak samo dobrze jak w droższym modelu sprzedawanym pod marką Apple.

apple beats studio buds class="wp-image-1748250"
Nowy zestaw Bears Studio Buds jest dostępny w trzech kolorach

Beats Studio Buds wyceniono na 729 zł

REKLAMA

Słuchawki dostępne będą w dodatku w kolorach czerwonym, czarnym oraz białym, a nie tylko w bieli i plasują się na tej samej półce cenowej, co zwykłe AirPodsy bez ANC. Warto przy tym też zaznaczyć, że Apple stosuje coraz mniej korzystny dla nas przelicznik walut — poprzednie Beatsy za 150 dol. kosztują 679 zł…

Znamy przy tym termin, kiedy będzie można je kupić na rynkach anglojęzycznych — sprzedaż zestawów Beats Studio Buds rozpocznie się 24 czerwca 2021 r. Dziś można zamówić je w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie, a dostawy w Polsce przewidziane są „już latem tego roku”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA