Japończycy stworzyli robota-kozę. Czekaj, co?
Japończycy od lat znani są z tworzenia dwóch rzeczy: robotów i wizualnie dziwacznych rzeczy. Inżynierowie z Kawasaki połączyli obie te cnoty, tworząc Bexa. Japońska robokózka nie tylko chodzi na swych zgrabnych, czterech nogach, ale także przewozi na 9 kółkach i z łatwością przeniesie niejeden ciężar

REKLAMA