REKLAMA

Wiedźmin: Pogromca Potworów już dostępny dla każdego! Polska premiera darmowej gry CD Projekt

Posiadacze mobilnych urządzeń z systemami Android oraz iOS mogą już pobierać grę Wiedźmin: Pogromca Potworów na własne smartfony. Właśnie 21 lipca 2021 r. ma miejsce globalna - w tym polska - premiera nowej gry CD Projektu od studia Spokko.

21.07.2021 11.08
Wiedźmin: Pogromca Potworów już dostępny dla każdego!
REKLAMA

Uwaga, Jaskier ma komunikat: Na Facebooku działają już strona Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska oraz grupka Wiedźmin: Pogromca Potworów PolskaDołącz teraz i bij maszkary razem z nami!

POTRZEBUJESZ POMOCY? PORADNIK DO GRY: Wiedźmin: Pogromca potworów - wszystkie zadania, solucja. Poradnik do każdej misji

REKLAMA

Wiedźmin: Pogromca Potworów powstawał przez ponad cztery lata. Ambitny projekt studia Spokko to gra geolokalizacyjna w stylu Pokemon GO, osadzona w świecie mrocznego fantasy. Deweloperzy nie poddali się nawet w trakcie pandemii koronawirusa, nieustannie tworząc swoją grą terenową. Teraz każdy z nas może ocenić owoce ich pracy, pobierając The Witcher: Monster Slayer do pamięci własnego smartfonu.

Darmowa gra Wiedźmin: Pogromca Potworów świętuję polską premierę. Możesz już ją pobrać na smartfon.

 class="wp-image-1792435"

W tym miejscu pobierzesz nową produkcję CD Projektu na urządzenia z Androidem, z kolei pod tym adresem znajdziesz wersję iOS dla iPhone'a. Aplikacja jest w pełni darmowa, z mikro-transakcjami wszytymi w rozgrywkę. Producenci ze studia Spokko chwalą się jednak, że żaden z przedmiotów w ich grze nie jest schowany za paywallem i każdy z nich można zdobyć, po prostu grając. Kwestia cierpliwości, wytrwałości oraz konsekwencji.

Warto dodać, że Wiedźmin: Pogromca Potworów oferuje graczom z Polski pełne wsparcie dla naszego języka - zarówno w postaci interfejsu i linii dialogowych, jak również samego audio. To pierwszy geolokalizacyjny tytuł z udogodnieniem tego typu. Będąc przy geolokalizacji, The Witcher: Monster Slayer korzysta z Google Maps, w przeciwieństwie do Pokemon GO opartego na OpenStreetMap. Dokonaliśmy wielkiego porównania obu tych systemów na przykładzie kluczowych miejsc w Katowicach. Zwycięzca jest trudny do jednoznacznego wyłonienia.

Z myślą o pomyślnym starcie w grze Wiedźmin: Pogromca Potworów przygotowaliśmy dla was poradnik.

 class="wp-image-1781896"

Stworzyliśmy listę 18 podstawowych zasad, filarów i sztuczek w Wiedźminie: Pogromcy Potworów, przydatną dla początkujących wiedźminów podczas pierwszych polowań na potwory. Zdecydowanie warto do niej zajrzeć, aby ustrzec się fundamentalnych błędów, jak zbyt szybkie wykorzystanie olejów i eliksirów, a także zmarnowanie punktów umiejętności pod wpływem pospiesznych, pochopnych decyzji.

REKLAMA

Powodzenia i widzimy się na Szlaku!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA