Polskie aplikacje na iOS? Przecież korzystamy z Androida i Windows Phone'a
Lubicie aplikacje mobilne? Jak często z nich korzystacie? Obstawiam, że codziennie lub niemal codziennie. Nie wiem jak Was, ale mnie wyjątkowo denerwuje fakt, że niektórych aplikacji nie mogę najzwyczajniej w świecie uruchomić na swoim telefonie. Co więcej, nie jest to wina moja, ani producenta mojego telefonu, a deweloperów, którzy tworząc swój program kierują się nie budową rynku, a… no właśnie, czym?

REKLAMA