REKLAMA

Tak Carrefour ułatwi wakacje za granicą. Pojawiła się nowa usługa

Carrefour chce ci ułatwić wakacje za granicą. Wprowadził do oferty możliwość kupienia wirtualnych kart SIM.

24.06.2024 18.41
Tak Carrefour ułatwi wakacje za granicą. Pojawiła się nowa usługa
REKLAMA

Tego zupełnie się nie spodziewałem po markecie kojarzonym głównie z artykułami spożywczymi. Rozwiązanie eSIM zyskuje na popularności i jest dużo wygodniejsze niż obowiązek kupowania fizycznej karty na miejscu. Idealnie na rozpoczynający się wakacyjny okres.

REKLAMA

Carrefour ułatwi ci wakacje za granicą. Sprzeda eSIM w niezłej cenie

eSIM Travel Data to usługa stworzona dla klientów sklepu Carrefour, którzy planują podróż za granicę. Dzięki temu rozwiązaniu można szybko i wygodnie połączyć się z lokalnymi sieciami, bez konieczności kupowania fizycznych kart SIM na miejscu. Z nowej usługi możecie skorzystać pod adresem carrefourtravelesim.itoorer.com - moim zdaniem trochę przydługim i trudnym do zapamiętania. Mimo to, rozwiązanie ma potencjał, stać się popularne wśród podróżujących.

Witryna jest przejrzysta i od razu po wejściu na stronę prezentuje najbardziej przydatne informacje. Przede wszystkim, usługa eSIM Travel Data jest dostępna w ponad 100 krajach na większości kontynentów. Dostępnych jest 14 różnych pakietów, z których każdy obejmuje określone kraje. Największy pakiet to "Europa", który obejmuje aż 32 kraje - w zdecydowanej większości są to państwa UE, gdzie mamy do dyspozycji roaming UE. Jednak pakiet może okazać się szczególnie przydatny w Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii, które nie należą do UE.

Co ciekawe, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie cena jest taka sama. Na stronie znajduje się także zakładka "kompatybilność", która wyświetla wszystkie modele smartfonów popularnych (i mniej znanych) marek, które wspierają technologię eSIM.

Proces kupna eSIM w sklepie Carrefour jest prosty i wspiera popularne metody płatności – karty płatnicze oraz portfele mobilne typu Google Pay oraz Apple Pay. Instalacja standardowo realizowana jest kodami QR. Karta eSIM wydaje się przydatna, ponieważ płacimy z góry i nie przejmujemy się dodatkowymi opłatami za roaming.

Warto wspomnieć, że usługa eSIM Travel Data gwarantuje wyłącznie paczkę internetu, bez możliwości wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości SMS. Czy jednak w erze komunikatorów internetowych jest to duży problem?

REKLAMA

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA