REKLAMA

Zajrzyj do aplikacji Orange. Czeka na ciebie darmowa paczka

Jeśli jesteś w Orange, to zajrzyj do aplikacji mobilnej operatora. Możesz odebrać darmową paczkę gigabajtów.

17.04.2024 15.22
Zajrzyj do aplikacji Orange. Czeka na ciebie darmowa paczka
REKLAMA

Tak jak w każdą środę dziś także pomarańczowy operator przygotował coś dla swoich klientów. Tym razem do zgarnięcia jest prezent, który każdemu się spodoba – darmowy pakiet gigabajtów. Jak można się spodziewać, prezent jest dostępny wyłącznie dla określonej grupy klientów. Na odebranie bonusu mamy sporo czasu – bo aż do następnego tygodnia. Jeśli będziemy potrzebować więcej danych przed majówką, to taki pakiet jest jak znalazł.

REKLAMA

Możesz zdobyć darmowe 5 GB. Oto co musisz zrobić

Promocja "Środy z Mój Orange" przeznaczona jest dla abonamentowych klientów pomarańczowego operatora (i użytkowników Orange Love), tak więc wyłącznie ta grupa może skorzystać z bonusu. Tzw. karciarze natomiast mogą odbierać swoje bonusy wyłącznie w pierwszą środę każdego miesiąca – więc następny prezent będzie do odebrania dopiero za dwa tygodnie. Jeśli korzystasz z abonamentu, to zaglądając do aplikacji mobilnej, znajdziesz pakiet 5 GB.

Dane dodają się do naszego obecnego pakietu i można je wykorzystać na terenie Polski. Jednakże istotne jest, że pakiet jest ważny wyłącznie w aktualnym cyklu rozliczeniowym. Więc np. jeśli jego odnowienie wypada 20. dnia każdego miesiąca i aktywujemy pakiet dziś, to w rzeczywistości będzie ważny przez 3 dni. Ponieważ możliwe jest aktywowanie darmowego pakietu do następnego wtorku, 23 kwietnia, to warto poczekać z jego odbiorem. W następną środę, 24 kwietnia, Orange przyzna nowy prezent.

Odebranie pakietu jest banalnie proste. Wystarczy wejść do aplikacji Mój Orange w sekcji Dla Ciebie – tam będzie czekał gratisowy pakiet. Po odebraniu bonusowe 5 GB będą wykorzystywane priorytetowo przed danymi z naszej umowy. To całkiem spora ilość, która może przydać się przede wszystkim w okresie nadchodzącej majówki. Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński, informuje również, że niektórzy klienci zamiast paczki danych w aplikacji otrzymają voucher zniżkowy, który przyda się podczas przedłużania umowy Orange Love.

Możliwość płacenia mniejszych rachunków wydaje się zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż pakiet 5 GB – szczególnie jeśli korzystamy z Orange Love, gdzie tych gigabajtów każdego miesiąca jest masa. Warto zajrzeć do aplikacji – w następną środę również.

REKLAMA

Więcej na temat operatorów sieci komórkowych znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA