REKLAMA

Niemcy chcą zmienić sposób, w jaki czyścimy toalety. Wyrzucili szczotkę i dali coś nowego

Była "chemia z Niemiec", teraz są szczotki do toalety z Niemiec. Niemiecki startup CLOOUBRUSH swój debiutancki produkt reklamuje obietnicą zrewolucjonizowania higieny miejsca, do którego nawet król chodzi piechotą. Co ciekawsze, rewolucja, o którą nikt nie prosił podbija właśnie Kickstarter.

05.04.2024 07.00
Niemcy chcą zmienić sposób, w jaki czyścimy toalety. Wyrzucili szczotkę i dali coś nowego
REKLAMA

Czyszczenie toalety i kupno narzędzi do tego nie interesuje praktycznie nikogo. No chyba że toaleta zarasta brudem, lub właściciel domu czy mieszkania podejmuje się remontu i myśli o dalszej pielęgnacji nowego nabytku.

Jak przekonuje niemiecki startup CLOOUBRUSH, o tej kwestii powinniśmy myśleć częściej i inwestować w nią więcej niż 20 złotych. A najlepiej to 39 euro, bo na tyle w najtańszym wariancie wyceniony jest produkt CLOOUBRUSH.

REKLAMA

Niemieccy inżynierowie postanowili zmienić sposób, w jaki czyścimy toalety. Za skromne 170 złotych poczujesz się, jakbyś mył samochód, a nie szalet

Produktem niemieckiej firmy jest urządzenie do czyszczenia toalet - CLOOUBRUSH. Jego twórcy obiecują większą skuteczność czyszczenia niż konwencjonalne szczotki, a to przy jednoczesnym zachowaniu większej higieny oraz uczynienia czyszczenia bardziej przyjaznym środowisku.

CLOOUBRUSH jest myjką wykonaną z tworzywa sztucznego, którą (za pomocą elementów dołączonych w zestawie) podłącza się do wody. Urządzenie czyści toaletę za pomocą wody pod dużym ciśnieniem, co przekłada się na mniejsze zużycie detergentów, brak konieczności wymiany tradycyjnych plastikowych szczotek oraz oszczędność, gdyż CLOOUBRUSH nie wymaga spłukiwania wody, a obsługa ścieków jest zwykle droższa niż koszt obsługi czystej wody.

Choć urządzenie nie należy do najmniejszych, a jego twórcy zastrzegają, że ze względu na stosowanie różnych standardów hydraulicznych na całym świecie, części dołączone w zestawie mogą nie wystarczyć do montażu, Kickstarter pokochał obietnicę "rewolucji w czyszczeniu toalet". W zaledwie dzień CLOOUBRUSH zebrał 100 proc. kwoty wymaganej do produkcji, a obecnie - w trzecim dniu kampanii - niemiecki startup może pochwalić się kampanią, która zgromadziła prawie 500 proc. pierwotnie wymaganej kwoty.

Obecnie CLOOUBRUSH dostępny jest po obniżonej cenie w ramach limitowanej ofercie Early Bird, gdzie za urządzenie (bez kosztów wysyłki) zapłacisz 39 euro - ok. 168 zlotych. Planowana data wysyłki produktu to grudzień bieżącego roku.

REKLAMA

Więcej kampanii na Kickstarterze:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA