REKLAMA

Zapomnij o plecakach. Ta bluza ma więcej kieszeni niż Tusk niespełnionych obietnic

Ciasno ci w kieszeniach po włożeniu do nich portfela i telefonu? Do bluzy włoskiego producenta włożysz także klucze. I prawo jazdy. I słuchawki. I ładowarkę. I długopisy. I notes. I chusteczki. I Kindle. I książkę. I tablet. W sumie łatwiej powiedzieć czego do niej nie włożysz.

21.03.2024 16.01
Zapomnij o plecakach. Ta bluza ma więcej kieszeni niż Tusk niespełnionych obietnic
REKLAMA

Na Kickstarterze oprócz mniej lub bardziej ciekawych gadżetów elektronicznych i około elektronicznych można znaleźć także odzież i dodatki. Najczęściej są to buty, odzież wierzchnia i plecaki, ale nietrudno także znaleźć przypinki czy biżuterię.

Teraz jednak na platformie pojawiła się kampania produktu, który ma potencjał na zrobienie konkurencji plecakom. I nie jest to ani plecak, ani torebka czy torba. To bluza.

REKLAMA

NOMADE to bluza, dzięki której rzucisz plecak w kąt. Ta ilość kieszeni zaskakuje

NOMADE to bluza będąca przedmiotem kolejnej kampanii startupu MOW Minimal Organised Wear założonego we włoskim Loano. "Całkowicie crowdfundingowy" MOW, którego twórcą jest Jacopo Luca Pennone specjalizuje się w produkcji wodoodpornych produktów do codziennego zastosowania, w tym choćby wodoodpornego plecaka modułowego czy wodoodpornej kurtki.

NOMADE to kolejny produkt startupu, który bardziej niż na wodoodporności, skupia się na ilości kieszeni. A ta wynosi od 10 do aż 16 - zależnie od wariantu. Jak deklaruje Jacopo, w bluzie znajdzie się miejsce nie tylko na klucze i telefon, ale także na wszystkie niezbędne kable, długopisy, notesy, dokumenty formatu A4, czytnik e-booków, okulary czy czapkę.

Bluza została wykonana w 84 proc. z organicznej bawełny i w 16 proc. z poliestru z recyklingu, a jej kieszenie z trzech warstw ze w 100 proc. prążkowanego poliestru "zapewniając wodoodporną tarczę dla bezpiecznego przechowywania elektroniki".

Rozkład kieszeni i cechy charakterystyczne najdroższego wariantu NOMADE
REKLAMA

Bluza NOMADE dostępna jest w trzech kolorach i w aż siedmiu męskich rozmiarach - od XS (44) do 3XL (60). NOMADE dostępne jest w trzech wariantach: bluzy bez kaptura (10 kieszeni), bluzy z kapturem (12 kieszeni) i rozpinanej bluzy z kapturem (16 kieszeni). W najtańszym wariancie za NOMADE zapłacimy 92 euro (ok. 396 zł), a w najdroższym 129 euro (ok. 555 zł).

Choć Jacopo zakładało zebranie jedynie 9 tys. euro (ok. 39 tys złotych) na rozpoczęcie produkcji (którą zebrano w 6 dni), to użytkownicy serwisu Kickstarter wsparli kampanię kwotą 242 tys. euro (ok. 1,047 mln zł). Warto się pospieszyć, gdyż do końca kampanii NOMADE zostało kilka godzin.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA