REKLAMA

Oto plan na weekend. Sprawdź tę grę, jest za darmo

Ubisoft pozwala na przetestowanie najnowszej części popularnej gry. Jeśli nie masz planów na weekend, możesz ją sprawdzić, ponieważ jest dostępna za darmo.

19.04.2024 17.31
Oto plan na weekend. Sprawdź tę grę, jest za darmo
REKLAMA

Francuski gigant growy najwyraźniej nie jest zadowolony z odbioru najnowszej części produkcji o skrytobójcach, ponieważ gra coraz częściej trafia do najróżniejszych promocji oraz akcji darmowych weekendów – stosunkowo niedawno została udostępniona dla Xboxa. Teraz gracze wszystkich platform, na które trafił nowy Assassin's Creed, mogą wypróbować produkcję za darmo.

REKLAMA

Assassin's Creed Mirage za darmo. Można sprawdzić w weekend

Ubisoft poinformował, że aż do końca miesiąca – czyli wtorku 30 kwietnia można wypróbować najnowszego Assassin's Creed Mirage. Gra została udostępniona w ramach darmowego 2-godzinnego okresu próbnego. To niewiele czasu – na pewno nie na tyle wystarczająco, by ukończyć całą grę – aczkolwiek gracze na komputerach osobistych mogą sprawdzić, czy ich sprzęt poradzi sobie z tym tytułem.

Gracze konsolowi – zarówno posiadacze konsol Microsoft Xbox, jak i Sony PlayStation – nie muszą się martwić. Wystarczy wejść do odpowiedniego sklepu z grami, wyszukać produkcję, pobrać ją i grać. Na każdej konsoli gra będzie działała praktycznie tak samo (no, chyba że urządzenie jest uszkodzone lub bardzo mocno zakurzone, wtedy wydajność może nie być taka jak powinna).

Darmowy dostęp do Assassin's Creed Mirage mogą uzyskać posiadacze PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz komputerów osobistych korzystający z platformy Epic Games lub Ubisoft Connect – czyli tak naprawdę też użytkownicy konsol handheld typu Asus ROG Ally i Lenovo Legion GO. Ubisoft twierdzi, że w prawym górnym rogu ekranu będzie wyświetlał się wskaźnik pozostałego czasu, jaki pozostaje nam w ramach darmowego dostępu.

Aby uzyskać dostęp do darmowej wersji próbnej potrzebny będzie aktywne połączenie z siecią – niestety w wersji offline to nie zadziała. W Assassin's Creed Mirage wylądujemy w dziewięciowiecznym Bagdadzie i wcielimy się w rolę Basima. Produkcja może się spodobać osobom, które grały w poprzednią część Assassin's Creed Valhalla. Przed faktycznym zakupem gry lepiej jest sprawdzić, czy to nasze klimaty.

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
IDŹ DO SKLEPU
x-kom
Xbox Series S
x-kom
x-kom
PlayStation 5
x-kom
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA