REKLAMA

Na Xboxa wlatują darmowe gry. Tak wygląda lista

Jeśli masz Xboxa, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Ten (świąteczny) weekend możesz spędzić z konsolą, ponieważ Microsoft udostępnił darmowe gry do sprawdzenia.

28.03.2024 20.44
Na Xboxa wlatują darmowe gry. Tak wygląda lista
REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy o darmowych grach w PlayStation Plus na kwiecień. Teraz przyszedł czas na posiadaczy Xboxów, którym Microsoft co prawda nie udostępnia darmowych gier na cały miesiąc, a jedynie przez weekend (to wynika z faktu, że Game Pass sam w sobie oferuje dostęp do całej biblioteki gier). W ten weekend do ogrania są łącznie cztery produkcje - do dwóch nie będzie potrzebny abonament.

REKLAMA

Microsoft odkrywa karty i udostępnia "darmówki" na świąteczny weekend

Microsoft w ramach akcji "FreePlayDays" przygotował bogatą ofertę gier obejmującą cztery produkcje: Cyberpunk 2077, Assassin's Creed Mirage, Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Black Desert. Pierwsza dwójka zdecydowanie wydaje się bardziej kusząca - w przypadku Cyberpunka mamy do czynienia z popularną produkcją polskiego studia CD Projekt Red.

Producent postanowił przygotować 5-godzinny dostęp do przygody w Night City zarówno posiadaczom konsol Microsoft Xbox, jak i Sony PlayStation. Microsoft zdecydował się wrzucić grę w ramach akcji FreePlayDays. Co ważne, aby uruchomić grę nie będzie potrzebna żadna subskrypcja, więc za rozrywkę nie zapłacimy ani złotówki. Po prostu będziemy musieli odebrać 5-godzinny dostęp do wersji próbnej i gotowe, możemy eksplorować Night City przez kilka godzin bez wydawania pieniędzy.

(źródło: Xbox)

Oprócz darmowego Cyberpunka Microsoft udostępnia też dostęp do najnowszego Assassin's Creed Mirage. Gra zadebiutowała w październiku 2023 r. i miała być istnym powrotem do korzeni. Podejrzewam, że większość fanów serii już ograła ten tytuł, a osoby, które niekoniecznie miały parcie na grę, mogły się wstrzymać z zakupem.

W sieci pojawiały się liczne recenzje i opinie, że tytuł należy raczej do tych średnich, co z pewnością nie zachęcało do wydania 200 zł. Teraz jest możliwość przetestowania gry przez dwie godziny. Tak jak w przypadku Cyberpunka 2077 nie jest wymagany tutaj aktywny abonament Game Pass.

Abonament Game Pass

W ramach akcji FreePlayDays Microsoft oferuje dwie produkcje w postaci Naruto to Boruto: Shinobi Stiker oraz Black Desert posiadaczom aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Ta pierwsza raczej jest dedykowana fanom mangi (anime) o Naruto i Boruto Uzumakich, natomiast Black Desert to popularna gra MMORPG z ogromnym światem, więc to coś dla fanów sieciowych RPG-ów. Wszystkie gry będą dostępne już dzisiaj 28 marca aż do poniedziałku 1 kwietnia do godziny 8:00.

REKLAMA

Więcej wiadomości na temat gier znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA