REKLAMA

WhatsApp zmienia ważny limit. Teraz nie przegapisz wiadomości od najbliższych

WhatsApp zmienia limit, który mógł irytować użytkowników mających wielu bliskich znajomych, z którymi chcieli być w stałym kontakcie. Jest mały problem, ale czekanie wynagrodzi świetna aktualizacja.

13.03.2024 15.57
WhatsApp zmienia ważny limit. Teraz nie przegapisz wiadomości od najbliższych
REKLAMA

Przypięte czaty w WhatsAppie to funkcja, która pozwala na umieszczenie najważniejszych rozmów na górze listy czatów, aby były one zawsze łatwo dostępne. Dzięki temu nie musisz przewijać długiej listy, aby znaleźć te osoby lub grupy, z którymi najczęściej się komunikujesz. Problem tkwi w limicie: Meta do tej pory ograniczała liczbę przypiętych czatów do trzech. To się zmieni, wraz z inną opcją przypinania.

REKLAMA

WhatsApp podwyższa limit przypiętych czatów

W 2017 roku WhatsApp wprowadził funkcję przypinania trzech konwersacji na górze listy czatów. Teraz, jak podaje serwis WABetaInfo, po prawie siedmiu latach, firma rozszerza tę funkcję w najnowszej wersji beta dla systemu Android, pozwalając użytkownikom przypinać aż pięć czatów. Niestety, funkcja ta nie jest jeszcze powszechnie dostępna, nawet dla użytkowników, którzy mają zainstalowaną najnowszą wersję beta 2.24.6.13 aplikacji WhatsApp na Androidzie.

Na Spider's Web przeczytasz o najnowszych aktualizacjach popularnych aplikacji:

Przypinanie czatów ułatwia dostęp do często używanych konwersacji, zwłaszcza dla użytkowników z długimi listami czatów. Niemniej jednak nie jest prawdopodobne, aby w najbliższym czasie możliwe było przypięcie nieograniczonej liczby czatów. A kiedy możemy spodziewać się rozszerzenia limitu do pięciu? Nie należy nastawiać się na rychłą premierę - Meta nie ogłosiła jeszcze oficjalnie tej nowości.

Limit przypiętych wiadomości z rozszerzeniem

REKLAMA

Podczas gdy przypinanie czatów organizuje konwersacje, przypinanie wiadomości, wprowadzone w październiku 2023 roku, obecnie pozwala użytkownikom wyróżnić indywidualne wiadomości wewnątrz czatu. Ta funkcja również ulegnie zmianie, ponieważ najnowsza wersja beta WhatsAppa 2.24.6.15 zwiększa limit z jednej do trzech przypiętych wiadomości w jednym czacie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA