REKLAMA

Spotify bawi się we wróżbitę. Jednak zamiast wróżby dostaniesz to

Spotify może odmienić twój dzień: zamiast czytania horoskopu, teraz możesz sprawdzić swoją muzyczną wróżbę. Która piosenka będzie ci towarzyszyć w ciągu dnia? Sam zobacz.

01.03.2024 10.22
Spotify uruchomił funkcję magiczna wróżba
REKLAMA

Spotify różni się od większości usług oferujących strumieniowanie muzyki. Gdy Apple dodaje jedną nową spersonalizowaną playlistę, wszyscy tracą głowę, bo to taka nowość. A Spotify ciągle wprowadza nowe funkcje i ciekawostki. Tym razem jest to wróżenie. Ale nie takie zwyczajne, więc wszyscy wielbiciele horoskopów i znaków zodiaku mogą poczuć się nieco zawiedzeni. Tutaj aplikacja wywróży ci... piosenkę.

REKLAMA

Spotify ma muzyczną wróżbę. O co w niej chodzi?

Spotify wprowadził nową funkcję o nazwie Muzyczna Wróżba, pozwalającą użytkownikom zadawać lub losować pytania i otrzymywać odpowiedzi oparte na muzyce. W przeciwieństwie do corocznego podsumowania Wrapped, Muzyczna Wróżba nie skupia się na historii przesłuchanych piosenek, ale używa danych muzycznych Spotify do odpowiedzi na osobiste pytania. Użytkownicy mogą uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem strony spotify.com/songpsychic.

Pytania obejmują różne tematy, takie jak miłość, kariera i tajemnice życia. Po wprowadzeniu pytania zaczyna się gra mistyczna muzyka, a piosenka ujawnia odpowiedź. Odpowiedzi można udostępniać w mediach społecznościowych.

Co może rozczarować niektórych, Muzyczna Wróżba nie jest oparta na sztucznej inteligencji - jednak internauci w mediach społecznościowych chwalą trafne i interesujące wybory.

Przeczytaj więcej o ciekawych funkcjach popularnych aplikacji:

REKLAMA

Pomimo występujących opóźnień, ta funkcja jest zabawna i dostępna dla osób korzystających zarówno z bezpłatnej wersji, jak i Premium. Muzyczna Wróżba to kolejna nowość od Spotify, która pomaga użytkownikom odkrywać nowe piosenki - lub poznawać na nowo te, które już znają.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA