REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus rzuci ci worek gigabajtów, które nie przepadają. Możesz zostawić na czarną godzinę

Plus odpala nową ofertę, dzięki której opcja prepaid staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Nie dość, że rozdają worek gigabajtów, to dane nie przepadają z rozpoczęciem nowego miesiąca. Tylko się kumulują.

01.02.2024
15:03
PLUS
REKLAMA

W dzisiejszych czasach jesteśmy zasypywani gigabajtami – zarówno w podstawowych pakietach, jak i dodatkowych paczkach otrzymujemy tak ogromne ilości danych, że w wielu przypadkach trudno jest je wykorzystać – szczególnie jeśli w domu/mieszkaniu korzystamy ze światłowodu. Czasem zdarza się, że w jednym miesiącu praktycznie nie zużywamy żadnych, a w następnych nagle potrzebujemy ich dużo. Plus znalazł skuteczne rozwiązanie dla tego problemu.

REKLAMA

5200 GB danych w ofercie Plusa na kartę. Dane nie przepadają, tylko się kumulują

Plus odpalił nową ofertę na kartę, dzięki której można zgarnąć nawet dodatkowe 5200 GB przez rok. Działa to tak, że dodatkowe paczki gigabajtów otrzymujemy wraz z pakietem Bez Limitu za 35 zł/mies., który gwarantuje dostęp do podstawowych 40 GB danych, lub z pakietem za 40 zł/mies., który oferuje 50 GB danych bazowo.

Na start możemy liczyć na 400 GB za sprawą wyrażenia zgód marketingowych (należy wysłać SMS-a o treści ZGODA na numer 80087), natomiast później, z każdym odnowieniem, obok podstawowych pakietów 40 lub 50 GB otrzymamy aż dodatkowe 400 GB każdego miesiąca. Razem przez 12 miesięcy możemy liczyć na aż 5200 GB, gdzie niewykorzystane dane z każdego poprzedniego miesiąca się kumulują. Dzięki czemu jeśli jednego miesiąca nie wykorzystamy większości dostępnych danych, to następnego mamy znacznie więcej GB do wykorzystania, które mogą przydać się np. na wyjazdach.

Oferta dotyczy zarówno obecnych, jak i nowych klientów Plusa na kartę, chociaż dodatkowe 400 GB za zgodę na wysyłanie treści marketingowych jest wyłącznie przywilejem nowych klientów. Aby skorzystać z oferty, trzeba kupić starter i w ciągu 30 dni od momentu aktywacji załadować konto kwotą minimum 20 zł. Oczywiście doładowanie nie przepadnie, a środki można wykorzystać na dowolny cel. Później trzeba aktywować pakiet (kod aktywacji jest na stronie internetowej Plusa na kartę; można też wpisać numer telefonu w odpowiednią rubrykę).

Warto zaznaczyć, że w przypadku tańszej oferty za 30 zł/mies. (gwarantującej 30 GB) też można uzyskać dodatkowe gigabajty, chociaż tutaj jest to "tylko" 1500 GB. W tańszym wariancie niewykorzystane dane także nie przepadają.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA