REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

WhatsApp z nowymi funkcjami. W końcu usunięto braki

WhatsApp otrzymuje kolejne nowości. Tym razem pozwalają one na łatwiejsze zarządzanie funkcją, która jest dostępna praktycznie w każdym produkcie Mety, firmy-matki Facebooka, jak i w komunikatorze. Chciałoby się rzec "wreszcie"!

19.01.2024
17:43
WhatsApp z nowymi funkcjami. W końcu usunięto braki
REKLAMA

Popularny produkt Mety, WhatsApp, doczekał się znacznych zmian w kanałach. Te, które zostały dodane do aplikacji w drugiej połowie 2023 roku, działają dokładnie tak samo, jak kanały na Instagramie, chociaż wersja wbudowana w komunikator była nieco opóźniona w porównaniu do innych kanałów. Teraz Mark Zuckerberg ogłosił, że brakujące funkcje trafią nareszcie do WhatsAppa.

REKLAMA

WhatsApp ulepsza kanały. Oto wszystkie nowości

Prezes Mety, Mark Zuckerberg, poinformował o czterech nowych funkcjach dla kanałów na WhatsAppie. Pierwszą z nich jest możliwość korzystania z notatek głosowych przez administratorów kanałów, co otwiera zupełnie nowy sposób interakcji z obserwatorami. Ta funkcja, która była w trakcie rozwoju od dłuższej chwili, odkrywa przed użytkownikami nowe aspekty komunikacji, umożliwiając przekazywanie wiadomości za pomocą głosu, a nie tekstu.

Kolejną nowością są ankiety, które umożliwiają szybkie zbadanie nastrojów wśród obserwatorów kanałów. Choć ta funkcja jest znana użytkownikom z grupowych rozmów na WhatsApp od pewnego czasu, to dopiero teraz została rozszerzona na kanały.

Na Spider's Web przeczytasz więcej o nowościach w mediach społecznościowych:

Trzecią nowością jest możliwość wyznaczania wielu administratorów dla jednego kanału. To powinno ułatwić efektywne zarządzanie treściami i aktualizacjami, umożliwiając delegowanie obowiązków pomiędzy kilkoma administratorami.

Na koniec - użytkownicy mogą teraz dodawać posty z kanałów do swojego statusu, co stanowi ciekawy element integracji między kanałami a osobistymi profilami użytkowników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA