REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Darmowe kursy AI hitem internetu. Można się pochwalić na LinkedIn

W popularnym agregatorze promocji jedną z najbardziej „gorących” ofert są darmowe kursy online organizowane przez Uniwersytet Helsiński. Kursy dotyczą AI, a po ich zrealizowaniu otrzymujemy stosowne certyfikaty.

18.01.2024
16:02
Sztuczna inteligencja zabierze nam pracę
REKLAMA

Jak się rozwijać, co przez całe życie - zgodnie z nowożytną filozofią ustawicznego kształcenia człowiek powinien poszerzać wiedzę oraz umiejętności przez całe życie. Dlatego nigdy nie jest za późno na przyswojenie kolejnego kursu czy szkolenia. Zwłaszcza, jeśli te są za darmo, a po uczestnictwie wystawiane są stosowne certyfikaty.

REKLAMA

Najnowszy cykl szkoleń popularny wśród polskich internautów dotyczy AI i jest kompletnie za darmo.

Zestaw darmowych szkoleń online poświęconych sztucznej inteligencji to jedna z najpopularniejszych pozycji w popularnym agregatorze promocji Pepper. Oferta zyskała 1765 stopni „gorąca” - miernika atrakcyjności na platformie - czyniąc ją jedną z najciekawszych w skali dnia oraz całego tygodnia.

Kursy organizowane na serwerach Uniwersytetu Helsińskiego są podzielone na dwanaście rozmaitych grup tematycznych, np. elementy AI, budowanie AI, esencja Agile, cyfrowa rewolucja, AI godne zaufania czy cyberbezpieczeństwo. Wszystkie kursy są przeprowadzane w języku angielskim, do tego część jest dostępna także w języku polskim.

Można się pochwalić na LinkedIn” - reklamuje bezpłatne kursy użytkownik Peppera.

Na wielką popularność szkoleń Uniwersytetu Helsińskiego wpływa - poza ich darmowym charakterem oczywiście - fakt otrzymania stosownego certyfikatu, którym można zaktualizować profil na portalu LinkedIn czy poszerzyć rubrykę w CV. Aby uzyskać certyfikat, należy zdać test po zakończeniu kursu z wynikiem 60 proc. lub wyższym.

REKLAMA

„Można nimi pochwalić się na Linkedin.” - pozycję reklamuje autor wpisu na Pepper. W komentarzach można znaleźć wielu sceptyków, według których takie kursy nie mają żadnej wartości. To nie do końca prawda. Nie jest to może uprawnienie na wózek widłowy otwierające drzwi każdej firmy, ale tego typu pozycje w CV pokazują m.in. inicjatywę potencjalnego pracownika oraz jego wolę do rozwijania kompetencji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA